xmrx (30 лет)

Atsaucies, ja esi tikumīga, kārtīga, kautrīga meitene, kura ir audzināta, lai būtu priekšzīmīga, pareiza un visiem sabiedrības priekšrakstiem atbilstoša daiļā dzimuma pārstāve, ar kuru apkārtējie lepojas un uzskata par paraugu citām. Taču, neraugoties uz iepriekšminēto Tevī ir slēpta un spēcīga vēlme ļauties. . . . kaislei un baudījumam. . . . Pats esmu simpātisks, kopts vīrietis, kurš vēlas padarīt Tevi par savu personīgo palaistuvi. . . . . . Konfidenciāli, diskrēti, slepeni. Regulāram, neķītram baudījumam. . . . . . . . Rīgā vai jebkurā citā pilsētā. Man mazliet virs 30g. Tevi vēlos - 18-35g. jaunu. Der arī variants, ja Tu esi attiecībās vai precēta un vēlies izrauties no rutīnas, un kļūt par cita virieša slepenu personīgo padauzu - baudpilnākam seksam nekā Tev tas ir šobrīd.
  • xmrx (30 лет) (Фото!) познакомится с женщиной для секса (№8749383)
ID объявления #8749383
Имя xmrx
Возраст 30
Город Rīga
Электронная почта xmr***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 25 янв.
Просмотров 10

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"
25 янв.

joe (30)

Привет, ищу милую девушку для встреч за хорошее вознаграждение
25 янв.

gggbbb (34)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g
25 янв.

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme – džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.
25 янв.

DIVI (32)

2 simpātiski, sakarīgi vīrieši izmīlēs simpātisku un baudkāru sievieti. Mums starp 30 un 40g, , Tev - no 18-47g. ! Esam no Kurzemes, taču nav problēmu arī visu saorganizēt Rīgā vai kur citur. Mums jau ir neliela pieredze šāda veida izdarībās. Konfidencialitāti un diskrētumu garantējam.
Rihards 6
25 янв.

Rihards

Bonusiņš sievietei, meitenei kura ļaus ar sevi šādi paspēlēties . Bez seksa masēju tikai ar rokām . Es kopts precēts 40 180 90 . Modeles nemeklēju . Vecums nav šķērslis .
25 янв.

Fingering (39)

Ir kāda sieviete, kura iedotu paspelēties ar pirkstiņiem pa savu vāverīti un klitoriņu? Man patīk tur maigi pamasēt utt. Par tādu tikšanos varu finansiāli atlīdzināt. Varam tikties tikai tam vai arī kam vairāk. Varam ar to sadarīt auto kaut kur pie dabas vai kādā klusākā nostūrītī, paralēli dzerot kādu kafiju utt. Vari būt arī no kādas citas pilsetas, pagasta - varu izbraukt utt.
25 янв.

Snow (38)

Brīvs un mobils vīrietis vēlās iepazīties ar foršu dāmu. Varu atbalstīt. Droši raksti.
25 янв.

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā
Ищу молодую 3
25 янв.

Ищу молодую

Хочу познакомиться с молодой девушкой от 18 лет. Для конфиденциальных встреч. Можно для начала без секс. Могу постоянно поддерживать финансово тебя если надо.