gggbbb (34 года)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g
  • gggbbb (34 года) (Фото!) познакомится с женщиной для секса (№8749377)
ID объявления #8749377
Имя gggbbb
Возраст 34
Город Rīga
Электронная почта ggg***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено Вчера 10:01
Просмотров 9

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"
Вчера 9:59

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme – džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.
Вчера 9:52

Dabīgu. . . (53)

Vēlos iepazīties ar brīvu sievieti, kurai ir dabiski noaugusi, kupla vāverīte. . . . kura labprāt gribētu veidot pastāvīgas intīmas attiecības pie abpusējas velmes. . . Viss pārējais pie sarakstes. . .
Вчера 9:52

DIVI (32)

2 simpātiski, sakarīgi vīrieši izmīlēs simpātisku un baudkāru sievieti. Mums starp 30 un 40g, , Tev - no 18-47g. ! Esam no Kurzemes, taču nav problēmu arī visu saorganizēt Rīgā vai kur citur. Mums jau ir neliela pieredze šāda veida izdarībās. Konfidencialitāti un diskrētumu garantējam.
Rihards 6
Вчера 9:44

Rihards

Bonusiņš sievietei, meitenei kura ļaus ar sevi šādi paspēlēties . Bez seksa masēju tikai ar rokām . Es kopts precēts 40 180 90 . Modeles nemeklēju . Vecums nav šķērslis .
Вчера 9:43

Fingering (39)

Ir kāda sieviete, kura iedotu paspelēties ar pirkstiņiem pa savu vāverīti un klitoriņu? Man patīk tur maigi pamasēt utt. Par tādu tikšanos varu finansiāli atlīdzināt. Varam tikties tikai tam vai arī kam vairāk. Varam ar to sadarīt auto kaut kur pie dabas vai kādā klusākā nostūrītī, paralēli dzerot kādu kafiju utt. Vari būt arī no kādas citas pilsetas, pagasta - varu izbraukt utt.
Вчера 9:38

Snow (38)

Brīvs un mobils vīrietis vēlās iepazīties ar foršu dāmu. Varu atbalstīt. Droši raksti.
Вчера 9:36

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā
Ищу молодую 3
Вчера 9:35

Ищу молодую

Хочу познакомиться с молодой девушкой от 18 лет. Для конфиденциальных встреч. Можно для начала без секс. Могу постоянно поддерживать финансово тебя если надо.
Вчера 9:34

Otto (32)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.