UZMANĪBU !!! Kā netikt piemānītam? Biežākās krāpšanas metodes

Jums jāzina visas krāpšanas metodes, kuras krāpnieki izmanto mūsu un citās vietnēs, lai nekļūtu par viņu upuri. Šajā rakstā mēs apkoposim un publicēsim izplatītākās krāpšanas metodes.

  1. Ja jūs vēlaties satikties ar meiteni/puisi un viņai/viņam ir nepieciešams avanss (caur banku, elektronisko maku, nosūtot īsziņu utt.) - tā ir 100% krāpšanas mēģinājums. 
  2. Ja vēlaties iegādāties intīmu foto un video no meitenes/puiša, tad vispirms sazvanaties pa Skype/Whatsapp (ar video) vai lūdziet testa fotoattēlu, lai pārliecinātos, ka jūs patiešām sazināties ar to cilvēku, kura fotoattēlu redzat reklāmā. Ja lietotājs atsakās sevi parādīt pirms maksājuma, 99% gadījumu tas ir krāpnieks.
  3. Ja lietotājs raksta "mans profils ir šeit <link>" - tad jūs tiekat čakarēts, lai jūs dotos uz maksas portālu. Parasti tās ir pseido-sociālas vietnes seksa iepazīšanās nolūkos, kurās tiek lūgts reģistrēties ar sava tālruņa numuru vai aktivizēt kontu ar īsziņu palīdzību, bet patiesībā ļoti ātri novelk no jums visu naudu. Protams, šādās vietnēs jūs nevienu nevarēsit iepazīt, jo skaistiem profiliem nav nekāda sakara ar īstiem cilvēkiem.
  4. Ja jums tiek apsolīta liela summa par eskortu vai tikšanos, bet iepriekš jums lūdz nosūtīt intīmās fotogrāfijas, tad 100% gadījumu jūs tiksiet piemānīts! Labākajā gadījumā daudzsološā persona nekavējoties pazudīs, un sliktākajā gadījumā jūsu radinieki un paziņas redzēs intīmās fotogrāfijas un jūsu saraksti, vai arī tas var turpināties ar šantāžu.
  5. Ja jums tiek lūgts ievadīt savus Facebook/Draugiem/Gmail/Bankas autorizācijas datus (e-pasta vai tālruņa numurus un paroli), lai ieietu iepazīšanas portālā, tad tas ir triks, lai piekļūtu jūsu privātam kontam. Turklāt uzbrucēji no jūsu konta sūtīs surogātpastu, pievienotos grupām utt., Protams, var mainīt arī jūsu konta paroli.
  6. Ja jums ir zināmas arī citas krāpšanas metodes, ar kuram jūs gribētu dalīties ar citiem lietotājiem - rakstiet mums! Mēs papildināsim šo rakstu.

Atbildiet uz sludinājumu

Reģistrācija Pievienot sludinājumu
TOP

Sweet and Hot (27)

Худенькая с красивой попкой💋😋😍ФОТКИ 100% МОИ👅 Жду в гости уютные апартаменты в центре, могу приехать, общительная, люблю веселится, открыта в общении и сексе, Аналп нет!!!Миньет в машине не предлог ать, Важна атмосфера и хорошо проведённое время Душ, поцелуи с языком, куни, орал и классика, подробности в WhatsApp Только для обеспеченого мужчины SKINNY with a nice ass💋😋😍PHOTOS ARE 1000%%%% MY 💋Wait you in my amazing comfortable apartment, can come to you also, very open mind, don't do anal!!! Shower, kissing with a tongue, licking, Oral and classic sex For the Rich man only👅👅👅 You will enjoy❤️💋❤️💋❤️
Atbildēt...
Šodien 11:00

Iepazīšanās sludinājumi