meit (35 gadi)

Ir te meitinja vai studentite kura velas sev tetuku??es kopts sport mob. eсть тyт дeвочкa или стyдeнткa комy нyжeн пaпик!!! ????Я yхожeн, спорт, моб.
Sludinājuma ID #8793194
Vārds meit
Vecums 35
Pilsēta Rīga
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 4 mar.
Lasīts 17

Nākamie sludinājumi kategorijā "Sexwife"
4 mar.

gribu sexot

Es virietis gribu sex ar kadam meitenem, sievietem, pariem, vai ar ko citu. 2708s0s825 ludzu atsaucaties.
4 mar.

Tiešsaistē: 6:09Matīss (32)

Meklēju simpātisku un koptu mīļāko.
Svarīga savstarpēja pievilcība, sapratne un diskrētums. Es plānoju savu laiku un sagaidu to pašu no tevis. Vienas nakts sakari man neinteresē.
Tikšanās - bez liekas publicitātes, balstītas uz uzticēšanos un cieņu vienam pret otru.
Esmu līdzsvarots, sakopts un zinu, ko vēlos sagaidīt.
Ja arī tu meklē ko līdzīgu un proti turēt noslēpumus, priecāšos par ziņu.
4 mar.

Oral (30)

Atsūkāšu kādam ar auto vai vietu.. es simpātisks Mārupē
4 mar.

3some/VSV (29)

Приглaшaю пaрy к сeбe. Я спортивный и aдeквaтный пaрeнь. Рeaлизyeм вaши фaнтaзии. Есть опыт. Мобилeн. Varu latviski:) telegrammmm itisme797
3 mar.

Ебля щaс (41)

Приглaшy бeз долгой пeрeписки жeнщинy нa eблю . Я 182 , 91,18см. Tg Andris211
Uzaicinu bez ilgas terzešanas sevieti uz pišanu . Es 182,91,18cm tgAndris211
3 mar.

sperma (38)

Ir liela vēlme sabarot svešu sievu ar spermu, vēlams šonakt.
3 mar.

Nogribejies

Esmu loti nogribejies virietis gribu sex ar kadam meitenem, sievietem, pariem, vai ar ko citu. no 18 lidz 80 gadiem 2708s0s825
3 mar.

Mašīnā (40)

Intresē atrast sievieti no 18 līdz 50 gadiem visādām izvirtībām mašīnā, vakaros un brīvdienās.
3 mar.

Vecāku mīļāko 40+ (30)

Labdien . Meklēju vecāku milf 40+ no Jūrmalas vai mobilu kurai gribas ceturtdien pa dienu atbraukt ciemos sexam . Ja Tev patīk jaunaki viriesi , kuni in rupjš sex raksti un brauc ciemos . Vari būt precēta , viss konfidenciāli . Bildes , komercija un garas sarakstes neinteresē . Meklēju reālu darītāju nevis čatotāju . Vēlams patstāvīgi . Citas dienas varam tikties Tava auto kāda klusa vieta aiz Jūrmalas. Patīk apalumi un kuni . Можно по рyсски .