Liepāja

Pastāstat pieredzi. Respektīvi mēs pāris meklējam sievieti. Cik daudzi no tiem pāriem kas meklē trešo, reāli ir kautko atraduši vai cik ilgi meklējuši, uzrakstiet lūdzu ziņu, vēlos vnk saprast vai ir vērts vispār te kaut ko meklēt. Man liekas diezgan nereāli atrast pārim meiteni. Meitenes kāpēc jūs baidāties būt draudzenīte man un manam vīram, mēs taču iedraudzētos un nebūtu kautkādi svešinieki vai arī kāds lieks. Es vnk zinu, ka ļoti daudzas grib, nu nevar nebūt ka negrib, vnk nesaprotu kas pietrūkst lai reāli to darītu. .
.
Ja vēlies redzēt sludinajumu tad paritiniet zemāk šajā sludinājuma sadaļā.
  • Liepāja (Foto!) iepazīsies ar sievieti (#8814779)
Sludinājuma ID #8814779
Vārds Liepāja
Pilsēta Liepāja
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 22 mar.
Lasīts 83

Nākamie sludinājumi kategorijā "Sievietes meklē sievietes"
DAVID (28 gadi) 4
21 mar.

DAVID (28)

Vēlos iepazīties ar sievieti 18-50 .
180cm.
Esmu no Rīgas. Bildes 100% manas.
Ļoti gaidu vēstuli ;)
21 mar.

Елeнa 29 лeт

Я Лeнa, 29 лeт, ищy подрyгy для нeбольшой помощи. Нe лeзби. И нe сeкс. Есть интeрeс о котором рaсскaжy ))) Рaсскaжy. Возрaст - совeршeннолeтниe. Дeвчeнки, помогитe рeшить однy проблeмкy???? Пожaлyйстa?
21 mar.

brenguli

Virietis velas apmierinat pilngadigas meitenes un sievietes un parus sexa. 2708s0s825
21 mar.

apmierinat

Virietis velas apmierinat pilngadigas meitenes un sievietes un parus sexa. 2708s0s825
20 mar.

Ginta (52)

Iepazīšos ar sievieti vai pārīti. Ja Tev ari pavasaris galvā droši raksti
20 mar.

Kundze Astra (44)

Meklēju pakļāvīgu sievieti! Kura pakļausies maniem norādījumiem. Meklēju sievieti kura izbauda pakļaušanos.
20 mar.

Janis (44)

Meklēju kādu sievieti kuraj patīk kad izlaiza pezinu man ļoti patīk laizīt un daru to ilgi.esu no rigas rajona medemciems.bet ir arī masina.ja kada vēlas ka izlaizu pezinu tad zvani vai raksti wacapa. 371 2973**** .zvanat.
19 mar.

tom890 (38)

Mēs esam pāris un meklējam sievieti ar kuru kopā varētu padraiskoties, izklaidēties, paceļot un interesanti pavadīt laiku. Ja Tu arī vēlies to pašu, tad droši raksti!
18 mar.

Text me 🌷 (37)

Hey! Ar fantāziju bagāts vīrietis, ar nelielām interesēm pēc BDSM fantāziju īstenošanām! Iepazīšos ar simpātisku meiteni/dāmu, kurai pliks sekss nav interesants! Pats esmu diezgan simpātisks, sportisks, kopts, pieklājīgs vīrietis, kas gatavs baudīt un sniegt baudu! Ja tev ir līdzīgas vēlmes, tad butu interese iepazīties un ļauties kam aizraujošam! Vairāk par mani un tevi mēs varam ēpastā! Esmu diezgan turīgs, tāpēc iepriecināšu tevi ar pārsteigumu 😉🌷 text me!