Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 29 apr.
Lasīts 29

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"

Max

Vai ir kāda forša dāma kura būtu gatava šodien tikties un sagrēkot pret dāsnu bonusiņu? Es kopts izskatīgs vīrietis. Viss konfidenciāli.

Andrejs1242@inbox. lv (26)

Čau vai šodien kada velas uztaisit minetu sagas ikea mežciem jugla apkaimē 18+patik ari vecakas sievietes uzraksti sarunasim es ar auto

Andrejs1242@inbox. lv (26)

Čau vai šodien kada velas uztaisit minetu sagas ikea mežciem jugla apkaimē uzraksti sarunasim es ar auto

Meiteni 18-22g (35)

LV, RUS, ENG. Atbalstīšu jaunu meiteni, 300💵 tikšanās! Esmu pievilcīgs, seksīgs vīrietis, ka meklē savu mazulīti! Regulāras tikšanās 2-4x mēnesī neitrālā teritorijā, iespējams arī kādi kopīgi ceļojumi. Visu organizāciju uzņemos es, protams viss konfidencionāli. Labprāt Tev vēlētos bez tādas pieredzes. Izskatīšu arī citus variantus, bet viss pie sarakstes. Nekur nesteidzos. Uzraksti man ziņu ēpastā.

Man (33)

500 par tikšanos petite meitenei.

Imants (30)

Meklēju jaunu meiteni patstāvīgam attiecībām , palīdzēšu finansiāli .

Jons (30)

Vai kāda meitene negrib tagad atsukat Origo ?

Tomas (36)

Sweikas meitenes mekleju milako slepenam tiksanas reizem Aizkraukle un apkartne.

OK (31)

Varu būt sponsors. Vēlos iepazīties ar sievieti līdz 40 gadiem regulārām, konfidenciālām tikšanām. Ne tikai seksam, bet arī ceļojumiem, pastaigām, kā arī, lai kopā izbrauktu pa pilsētu vai apmeklētu kādu ballīti. Pārējo – privāti. Могу быть спонсором. Познакомлюсь с девушкой до 40 лет для регулярных, конфиденциальных встреч. Не просто для секса, а также для путешествий, прогулок и с кем можно прокатиться по городу или сходить на вечеринку. Остальное PM