Edijs99 (26 gadi)

Vēlos tikties. Vietas nav.
Latvia, Valmiera
Nav tiešsaistē
Ziņa Sekot
Sludinājuma ID #8740735
Vārds Edijs99
Vecums 26
Pilsēta Valmiera
Telefona numurs +3712811**** Uzzināt tālruni
E-pasts edi***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots Vakar 18:50
Lasīts 21

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
Vakar 18:48

Jan (30)

600€ par tikšanos jaunai, simpātiskai un pakļāvīgai meitenei.
Vakar 18:42

Сейчас (43)

Сейчас приглашу девушку в отель С меня бонус€€€€€€€
Vakar 18:38

Alvis (42)

Sveiki man 42. esmu no pārdaugavas. . ar auto ja ir interese varam tikties. vai pie manis vai auto. ja par naudu tiecies sūti savu cenu un foto. Jauku vakaru mums😉
Vakar 18:38

Prombūtnē: Vakar 23:11Gendolfs (31)

Labvakar! Ceru, ka šī ir īstā vieta, kur beidzot ļaut vaļu domām, kas mani pēdējās nedēļās neliek mierā. Varbūt tieši šeit man izdosies atrast kādu, kas alkst pēc tā paša, pēc kā ilgojos es. Esmu jauns, izskatīgs, ar labu humora izjūtu un spēju sarunās dot vairāk nekā tikai vārdus. Pieklājīgs, saprotošs, kaislīgs. Dzīvē man viss ir savās vietās, bet. . . kaut kā pietrūkst. Tā dzirksts. Tie skatieni, pieskārieni, sarunas līdz rītam ar vīna glāzi rokā. Kaisles, smieklu un mazliet no tā viegluma, kas ļauj atcerēties, cik forši ir vienkārši būt – bez maskām. Ja arī Tu jūties līdzīgi – esi nogurusi no skrējiena "darbs, mājas, darbs" un ilgojies pēc kā cita… pēc uzmanības, siltuma, vieglas aizrautības un emocionālas tuvības – varbūt ir vērts pamēģināt? Ne uzreiz, ne ar steigu. Tikai ļauties sarunai. Redzēt, kurp tā aizved. Konfidencialitāte – garantēta. To pašu ceru arī no Tevis. Būšu priecīgs saņemt no Tevis kādu ziņu uz norādīto e-pastu.
Vakar 18:31

Bauda (36)

Baudas kontrole, pakļaušanās, dominācija, sajūta, ka vīrietis tevi kontrolē, tu esi vīrieša velmju varā, ietekmēt notikuma gaitu nav tavos spēkos, tu vari tikai izpildīt vīrieša prasības un piepildīt viņa velmes! Es brīvs, dominējošs, nosvērts un pašpietiekams vīrietis. Meklēju sievieti visa veida sekss, kurai patīk sajūta, ka vīrietis pār tevi dominē, sajūta, ka esi bezspēcīga un neaizsargāta, un tu nezini kuru caurumi vīrietis tev spēcīgi izdrāzīs. Patīk dažādi seksa scenāriji un pārsteigt tevi negaidot, tāpēc, piemēram, jābūt gatavai pastrādāt tupjot uz celīšiem, vai paplest savu caurumu anālajam seksam. Ir seksa atribūti, patīk izmantot virves, žņaugšanu, iepēršanu, matu pavilkšana un citus seksa elementus. Ilga priekšspēle nebūs, paņemšu tevi strauji un ar spēku! Rīga. Tikšanās vieta ir. Ja mērķi tev nopietni iepazīties, dod ziņu. Patīk gan jaunas, gan vecākas sievietes. Zilie un feiki. . . nebūs!
Vakar 18:28

Draugi (28)

Divi turīgi simpātiski draugi meklē divas sievietes izklaidei.
Vakar 18:25

Valdis (38)

€ за хороший минет в машите. € не проблема. может есть кто хорошо делает а не просто чмокчмок
Vakar 18:23

Valdis (38)

€€€ за хороший минет в машите. € не проблема. может есть кто хорошо делает а не просто чмокчмок
Vakar 18:19

mm (37)

€€€ заплачу за хороший минет в машите. € не проблема. может есть кто хорошо делает а не просто чмокчмок