karumnieks (41 gads)

sveikas jaukas sievietes! Vēlos iepazītie ar Sievieti, kura vēlētos ik pa laikam satikties seksam. Bez saistībām. ceru uz tikšanos. Esmu simpātisks kopts, griboss!loti neratns mekle loti neratnu nogribejusos sievietiti tagad. Vēlos iepazīties ar ļoti gribosu, kurai patīk sekss. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Seksosim un baudisim viens-otru! Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir seksa velme. Un, protams, vēlme to baudit. sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribeju$os un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tik$anam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. pardaugava. satiktos tagad
Sludinājuma ID #8701418
Vārds karumnieks
Vecums 41
Pilsēta Rīga
E-pasts siz***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots dec. 2025
Lasīts 13

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
dec. 2025

neratnulis (40)

loti neratns mekle loti neratnu nogribejusos sievietiti tagad. Vēlos iepazīties ar ļoti gribosu, kurai patīk sekss. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Seksosim un baudisim viens-otru! Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir seksa velme. Un, protams, vēlme to baudit. baudisim vasaru kopa - 26 gaidisu 69 zvanu 53 sms 97. e-mail
dec. 2025

MINETS 50€

ищу девушку для быстрого минета 50€.
dec. 2025

Приехал

Привет. Приехал в Даугавпилс хочу приятно провести время с кем то. Можно и без интима. Жду ответа
dec. 2025

Izvirtīgs rupeklis

Kādai interesē izvirtīgs rupeklis vai rupjš izvirtulis?
dec. 2025

Kaspars (34)

Sveikas! Vai kāda tagad vēlas tikties? Dāvaniņa no manis ;) Tg @kato2199
dec. 2025

Roo

Sveiki. Šeit pieklājīgs vīrietis 30 gadus jauns. Ar savu vietiņu. Bonuss 100 eiro apmērā. Ir kāda kas šovakar var?
dec. 2025

vnn

mekleju kadu sievieti tiksans piedavju 300-400e par to
dec. 2025

Vēlos (35)

Vēlos viegli un maigi glāstīt Tavus krūšu galiņus, un tajā pat laikā, ieiet Tevī, likt Tev kunkstēt aiz baudas, turpināt to līdz viss ko spēsi ir, strauji elsojot, trīcēt laimes sajūtās. . .
dec. 2025

Max

Meklēju atvērtu foršu sievieti foršam randiņam. Es kopts sportisks vìrietis bez kaitīgiem paradumiem. Tev dāsns bonus par Tavu laiku! Viss konfidenciāli.