bkkbkk (33 gadi)

Spermas duša / bukkake sievietei. Vairāku vīriešu liela kompānija, meklē pievilcīgu sievieti, kura vēlas izbaudīt šādu eksotiku. Mums jau ir neliela, reāla pieredze. Esam vīrieši vecumā no 24 - 40g, simpātiski, kopti, slaidas un normālas miesasbūves. Tev - 18-40g. Konfidenciāli.
  • bkkbkk (33 gadi) (Foto!) iepazīsies ar sievieti seksam (#8532570)
Sludinājuma ID #8532570
Vārds bkkbkk
Vecums 33
Pilsēta Rīga
E-pasts bkk***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 9 aug.
Lasīts 15

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
9 aug.

xmrx (30)

Atsaucies, ja esi tikumīga, kārtīga, kautrīga meitene, kura ir audzināta, lai būtu priekšzīmīga, pareiza un visiem sabiedrības priekšrakstiem atbilstoša daiļā dzimuma pārstāve, ar kuru apkārtējie lepojas un uzskata par paraugu citām. Taču, neraugoties uz iepriekšminēto Tevī ir slēpta un spēcīga vēlme ļauties. . . . kaislei un baudījumam. . . . Pats esmu simpātisks, kopts vīrietis, kurš vēlas padarīt Tevi par savu personīgo palaistuvi. . . . . . Konfidenciāli, diskrēti, slepeni. Regulāram, neķītram baudījumam. . . . . . . . Rīgā vai jebkurā citā pilsētā. Man mazliet virs 30g. Tevi vēlos - 18-35g. jaunu. Der arī variants, ja Tu esi attiecībās vai precēta un vēlies izrauties no rutīnas, un kļūt par cita virieša slepenu personīgo padauzu - baudpilnākam seksam nekā Tev tas ir šobrīd.
9 aug.

Sugar (37)

Sugar daddy looking for sugar baby.
9 aug.

gggbbb (34)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g
9 aug.

Samaksāšu. . . . (40)

Samaksāšu jaukai sievietei par īsu bet draisku tikšanos manā auto vai pie dabas. . .
9 aug.

cface (31)

Finansiāli atbalstīšu simpātisku meiteni par tikšanās reizēm, kurās izdaiļošu viņas seju līdzīgi kā bildē. Var ar minetu, var bez. Tev 18-37 gadi, taču vari būt vecāka, ja Tev ir skaista seja. Ideāli, ja esi no Rīgas, tās apkārtnes vai Kurzemes, taču varu aizbraukt uz jebkuru vietu Latvijā.
9 aug.

Lots (35)

700 meitenei par tiksanos bez ierobežojumiem. 700 девушке за встречу без ограничений.
9 aug.

Kristaps (39)

Vēlos minetu vai handjob! Esmu ar ētu auto! Varu piebraukt tuvākā laikā! Viss konfidenciāli!
9 aug.

Edgars (32)

Seksīgai meitenei maksāšu par iespēju viņu regulāri drāzt mutē - tev būs jāsūkā mans loceklis un jālaiza manas olas. Tavs vēlamais vecums - 18-39 gadi. Maksāšu par katru tikšanās reizi. Ar auto varu aizbraukt uz jebkuru vietu.
9 aug.

Golden (31)

Esmu gatavs samaksāt skaistai meitenei, kurai interesētu pamēģināt zelta lietus tēmu. Protams, der arī variants, ja esi meitene jau ar pieredzi šajā tēmā