Gribi spermu?

Sludinājums TIKAI SIEVIETĒM!!!
Gribi regulāri spermu?
Dod ziņu.
Esmu kopts, jauks simpātisks pilnīgi vesels vīrietis.
  • Gribi spermu? (Foto!) iepazīsies ar sievieti seksam (#8719788)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
Lai apskatītos visas autora fotogrāfijas

1. Sūtiet SMS ar tekstu PUHF8719788 uz numuru 1881

Pakalpojuma cena: 1 € (Vienreizējs maksājums)

2. Ievadiet saņemto kodu
Sludinājuma ID #8719788
Vārds Gribi spermu?
Pilsēta Rīga
E-pasts spe***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots Vakar 13:01
Lasīts 41

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
Vakar 12:34

Biksītes (35)

Mani īpaši piesaista sievietes, kurām patīk izcelt savu sievišķību, tostarp ar apģērbu, kur redzamas biksīšu līnijas. Ja sarunājam randiņu un simpātija ir abpusēja, esmu gatavs atbalstīt un iepazīties tuvāk.
Vakar 12:27

CreamPie

Meklēju sievieti kurā kāds ir tikko beidzis. . vēlēšos izlaizīt un pievienot savu devu spermas. Normàls, kopts, vesals vīrietis ar auto un iespējām atbalstīt. .
Vakar 12:22

Igorj (45)

С Новым годом! Предлогаю продолжить, но с радостями🍑💦, подарок женщине за согрев. не каких грубостей, чистоплотен.
Vakar 12:14

Meklēju!!

Ja velies “piepelnīties" (200€) un piedāvāt foršu intīmu tikšanos. Uzraksti :) un sarunāsim visu.
Vakar 12:08

LADYBOY (25)

Esmu transīte no Rīgas. 180cm. Vēlos iepazīties ar sievieti. Kā arī ja ir nūdistu pludmales cienītāja, tad lūgums atrakstīt, meklēju kompāniju 2026 gada vasarai.
Vakar 11:31

LutinaatTevi (37)

Jauks un dzīvespriecīgs vīrietis - 2m, speeciigas miesas būves un 37 gadus vecs… Vienmēr esmu vēlejies iepazīties ar meiteni ar izteiktaam formām un lielaam krūtiim…. Zinu ka tas ir retums bet varbuut tomeer, vareetu arii nosponsoreet tev silikonus;) Esmu sķīries, un varam arii veidot nopietnas attieciibas, viss atkariigs no Tevis un saustarpējās ķīmijas
Vakar 11:27

Valdis (36)

Laimīgu jaunogadu! Varbūt ir kāda patīkama latviešu sieviete, kura gada pirmajā dienā vēlas satikties un nodoties jaukam randiņam? Esmu jauks, patīkams vīrietis, bez paģiràm, ar auto, Rīgas centrā. . uzraksti. . sludinājums aktuāls, kāmēr redzams
Vakar 11:24

V50(100€)

Ищу женщину 50++70 ++, хочу секса, побалую куни, ласки, поцелуи и тд. , место ваше или у меня, можем в авто и тд. бонус вам.
Vakar 11:20

Jauns grib kuci (19)

Labprāt iepazīšos ar meiteni, kura vēlas kļūt par kuci un pakļauties jaunam, simpātiskam puisim. Mani mīļākie fetiši ir anāls, publiski (eksibicionisms) un degredācija, bet es varu pielāgoties savas kuces vajadzībām. Es savai kucei vēlos izrādīt cieņu un respektu ārpus un ieskaitot seksuālajām vēlmēm, gribu, lai mana kuce arī būtu man draugs. Meklēju sievieti, kura ir ap manu vecumu, un ir gatava būt pacietīgai, un izmēģināt jaunas lietas. Ja tas tevi interesē, uzraksti un pārrunāsim visu PM.