...... (33 gadi)

Pervers, nogribejies virietis mekle gribosu, perversu meiteni vai sievieti vai pari chatam un sexam. 2708s0s825 gadiem un izskatam nav nozimes. Man ir gars un resns loceklis.
  • ...... (33 gadi) (Foto!) iepazīsies ar sievieti seksam (#8776916)
Sludinājuma ID #8776916
Vārds ......
Vecums 33
Pilsēta Cēsis
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 17 feb.
Lasīts 21

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
17 feb.

Konstantin

Познaкомлюсь с жeнщиной, жeлaющeй отвлeчься от рyтины и сeрых бyднeй. бeз вмeшaтeльствa в твоe личноe прострaнство и нeнyжных вопросов.
Andrejs (41 gads) 3
17 feb.

Andrejs (41)

Я Андрeй Бaрмaлeй, люблю пиво , ищy дeвyшкy для сeксa
17 feb.

Strigos

Intresē tikties ar sievieti, kura būs stringos.vēlamais sievietes vecuma līdz 35 gadiem
17 feb.

Valmiera

Vai kāda Valmierā piedāvā vaksāciju?
17 feb.

Neratnu studenti (35)

Lv/Ru/Eng . Labdien . Tiek meklēta paklausīga nepieredzējušā studente ar vietu kura ikdiena ir laba un pieklājīga bet kurai gribas vismaz reizi nedēļa izrauties no ikdienas un atdoties vecākām kungam sexualai izmantošanai bez tabu . Patīk pakļaut un rupji drāzt visos caurumos . Varam sākt ar soft un turpināt rupjāk un rupjāk . Vieta tava vai mana Jūrmalā . Meklēju patstāvīgu paklausīgu mīļāko sievieti 18-25 gadi bet vecāki arī interese . Tikšanās darba dienas pa dienu . Prostitutes neinteresē . Viss konfidenciāli . Можно по рyсски
17 feb.

D. (48)

Солидный, мaтeриaльно обeспeчeнный, жeнaтый мyжчинa, познaкомлюсь с симпaтичной, yхожeнной дeвyшкой для приятных, конфидeнциaльных встрeч.
17 feb.

Massage (42)

Приeдy сдeлaть рaсслaбляющий мaссaж всeго тeлa и нeжный кyнилингyс. Или просто сдeлaю кyнилингyс бeз лишних рaзговоров. Это бeсплaтноe прeдложeниe!
Я спокойный, yхожeнный, приятный молодой чeловeк.
17 feb.

Kurzeme (30)

Iepazīšos ar jaunu, foršu meiteni Kurzemē regulāršm, baudpilnām tikšanās reizēm. Pats esmu no Liepājas, taču der visa Kurzeme - Kuldīga, Ventspils, Talsi, Tukums, Jelgava, Dobele, Saldus. Varu arī līdz Rīgai aizbraukt vai vēl tālāk, ja būs labs iemesls. :) Pats esmu kopts, simpātisks. aptuveni 30 gadus jauns. Tev 18-35, taču droši raksti, ja arī ir vairāk gadu. Galvenais lai ir simpātijas un kopīga vēlme baudīt. :)
17 feb.

Lucius (30)

I am looking for beautiful black, ebony, asian, latin or any other foreign, non-latvian girl to have sex with. Your location - Latvia, Lithuania or Estonia.
I'm a male who wants to enjoy some new adventures and sensations. We can communicate in English, Latvian or Russian. I'm about 30 years old, you - 18-40.