Man (49 gadi)

Мaтeриaльно обeспeчeнный, жeнaтый мyжчинa. Ищy дeвyшкy для конфидeнциaльных встрeч. Коррeктныe, дискрeтныe отношeния, бeз лишних вопросов. Ты yхожeннaя, симпaтичнaя, позитивнaя. Профeссионaльныe дeвyшки нe интeрeсyют.
Sludinājuma ID #8804935
Vārds Man
Vecums 49
Pilsēta Rīga
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots Vakar 22:08
Lasīts 10

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
Vakar 22:08

Gribošai sievietei (39)

Šeit ir kāda ļoti griboša , piselīga meitene/sieviete, kura rīt, dienas laikā vēlas tikt kārtīgi paņemta un apmierināta? Esmu spēcīgs , nobriedis un gribošs vīrietis ar lielu instrumentu. Interesē sievietes Jēkabpils , Pļaviņu , Madonas, Preiļu apkārtnē. Viss konfidenciāli.
Vakar 22:07

Tiekamies Eur (41)

SPONSORS! Vēlos jauku tikšanos!!!Esmu, pieklājīgs, kopts un adekvāts vīrietis, mobils. Par tikšanos būs dāvaniņa!😉Lūgums rakstīt tikai reālai un gatavai tikties!!!Gaidīšu ziņu no Tevis. Uz tikšanos.
Vakar 21:56

Edgars (35)

Sveiki, Saulites!!! Kam ir velesanas satikties uz minetinu?! Jums bonus. Милыe дeвyшки!! У кого eсть жeлaниe встрeтиться нa минeтик?! Вaм бонyс.
Vakar 21:55

Prombūtnē: 1:23Mazā (20)

Piedāvāju tikšanos pret bonusu.
Auto tikšanās / braucu ciemos.😎☺️🚘

Orālais, anālais, kunilings ( ja kādam interesē mēnešreizes), zelta lietus ( domāts ka iečurāšu tev mute neviss otrādi)❗️
Klasisko nepiedāvāju. 🚫

Ja interesē tikšanās uzreiz tad raksti! Garas sarakstes neinteresē.
Vakar 21:46

Ričards (33)

Foršs, mīļš puisis satiksies ar meiteni. Vecumam nav nozīmes. Varu atlīdzināt.
Aizbraukšu kur nepieciešams. Tg, wpp 28, 12, 11, deviņi septiņi
Vakar 21:39

Lover (45)

Simpātisks, materiāli nodrošināts, precēts vīrietis meklē mīļāko.
Mylesxietyy (31 gads) 2
Vakar 21:28

Tiešsaistē: 7:00Mylesxietyy (31)

Vai vēlies kuni?? 💦🔥
Simpātisks, kopts, sportiska auguma vīrietis palīdzēs tieši tev iegūt baudas virsotnes 🌹
Telegram: @Mylesxietyy

Iespējams arī handjob vai blowjob 🤫♥️
Vakar 21:23

Krists (36)

Tikšos ar jaunu meiteni ātrai izklaidei savā auto pret bonusiņu!
Es kopts adekvāts
Viss stingri konfidenciāli!
Vakar 20:58

NoteelotDraudzeni (37)

Mans piedāvājums var likties dīvains bet nu tāds tas ir;) mekleeju meiteni kura sad Tad vareetu noteelot manu meiteni darba pasaakumos, man darbam svariigi paradiit ka neesmu viens, protams tevi lutinaasu un atbalstiidu, bonus tev ja vari draiski un sexiigi gerbties, par visu vienosimies privaati, ja tevi intreseetu tads piedaavaajums droši uzraksti.
Pats esmu 37 gadus vecs, tumsiem matiem, speciigas miesasbuuves, zilas acis un 2m augums.