BaudaišŸ˜‰

Hey. . Varbūt Ŕeit ir sieviete
kura veletos iepazÄ«ties tikties priekÅ”s laba ilga kaislÄ«ga sex un rotaļam Vai arÄ« kam regulāram un nopietnākam?šŸ˜‡ esmu jauks kopts simpātisks ar sportisku tetuvētu augumu 34 175 m esmu mob ar auto Rus/LV/Eng
  • BaudaišŸ˜‰ (Foto!) iepazÄ«sies ar sievieti seksam (#8611242)
  • Locked image
  • Locked image
Lai apskatītos visas autora fotogrāfijas

1. Sūtiet SMS ar tekstu PUHF8611242 uz numuru 1881

Pakalpojuma cena: 1 € (Vienreizējs maksājums)

2. Ievadiet saņemto kodu
Sludinājuma ID #8611242
Vārds BaudaišŸ˜‰
Pilsēta Rīga
E-pasts vie***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augŔā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 11 okt.
Lasīts 22

Nākamie sludinājumi kategorijā "VÄ«rieÅ”i meklē sievieti seksam"
11 okt.

Kuni divām (29)

Lv/Ru . Labdien . Uz otrdienu mekleju divas draudzenes priekÅ” kuni . Gribu lai viena uzbudinajas redzot ka beidz otra . Pec tam varat izmantot mani pēc savam vēlmēm. Es 29. 185. 87. 18 . Vieta mana . AtbraukÅ”u pakaļ in aizvedisu pēc tam . Viss konfidenciāli un bez komercijas .
11 okt.

Handjob (27)

VarbÅ«t kāda meitene ar mieru satikties par €? Handjob, bez seksa. Konfidenciali. Esmu simpātisks, kopts, jauks puisis.
Khan (26 gadi) 2
11 okt.

Khan (26)

Š“Š¾Ń€ŃŃ‡ŠøŠ¹ Šø молоГой калашник с 21 см автоматом šŸŒšŸ˜…
11 okt.

Robert (44)

Looking for a woman for blowjob for $ Meklēju sievieti minētām par $ Š˜Ń‰Ńƒ Š¶ŠµŠ½Ń‰ŠøŠ½Ńƒ Š“Š»Ń минета за $
11 okt.

Maks (33)

Varbūt ir kāda meitene 40-50kg kurā tagad gatava satikties par bonusu? Esmu simpatisks un sportisks. Diskrēti.
11 okt.

Timur

Š„Š¾Ń‡Ńƒ Š²Ń‹Š»ŠøŠ·Š°Ń‚ŃŒ все Гырочки стройной Гевушке Šø ŠæŠ¾Š»ŃƒŃ‡ŠøŃ‚ŃŒ сквирт Šø золотой ГожГик. Можно Š“Ń€ŃƒŠ³ŠøŠµ ваши фантазии по Š¶ŠµŠ»Š°Š½ŠøŃŽ.
11 okt.

Jānis (43)

Vēlos iepazÄ«ties ar ļoti kautrÄ«gu, klusu un vienkārÅ”u jaunu sievieti (18+ gadi, var apaļīga), kura vēlas un nebaidÄ«sies arÄ« reāli dzÄ«vē tikties ar jauku, sakarÄ«gu vÄ«rieti!
11 okt.

Mīļākā 5000eur

Sveiki. Es strādāju finanÅ”u jomā un labi peļņu, taču ar laiku iepazÄ«sies ir Å”vakāk. Es meklēju sievieti ( ap 18 gadi), ar kuru var iet uz dažādiem randiņiem, kopÄ«gi pavadÄ«t laiku. Ir svarÄ«ga ari cilvēku komunikācija, labs sex bÅ«s, ja varēsim brÄ«vi justies. Interesē tikÅ”anās 1-2 reizes nedēļā. Piedāvāju Tev bonusu lÄ«dz 5000 eur mēnesÄ« ( neskaitot randiņu izdevumus). Summa ir pietiekami liela. Ja Tev ir interese, atsÅ«ti savu vecumu, dažas fotogrāfijas un nelielu aprakstu par sevi.
11 okt.

Sponsors

Sveikas. Meklēju jaunu sievieti kaislÄ«gi randiņiem un labai laika pavadīŔanai. Dāsna atlÄ«dzÄ«ba. Atbildu vēstulēm ar norādÄ«tu vecumu un fotogrāfijām. Wha. App 270 astoņi 09 nulleenulle