Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 16 jūl.
Lasīts 18

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
16 jūl.

KUNI/MINETS AUTO

TAGAD KULDĪGĀ būtu kāda draiska jauna meiča , kurai patīk lieli locekli un vēlētos ar tādu paspēlēties auto, kamēr Tu baudītu kaislīgu kunilingu? Tu vecumā 18-44… gaidu Tavu ziņu. Viss konfidenciali. Izbraucam pie dabas. Tagad.
16 jūl.

Lerijs (19)

Hey, vai būtu meitene kura gribētu seksu ar vīrieti kuram ir labs loceklis?
16 jūl.

lingers (37)

Gribu kādai meičai pacelt augšā kleitiņu, novilkt biksītes un izlaizīt dupsi no aizmugures. Ja vēlēsies būs arī labs sekss.
16 jūl.

Kundzēm ar straponu (28)

Lv/Ru Labdien . Mekleju kundzi ar straponu tikšanām piektdien no rīta pie manis . Patīk lieli izmēri . Izsalcis pēc laba draziena un kalpošanas . Es 28/187/80/17 . Vieta Slokā . Viss konfidenciāli . Komercija un garas bezjēdzīgas sarakstes neinteresē . Varat būt divi .
16 jūl.

JIgr (45)

100e obiknovennoj, ne tolstoj dame za sogrev, vozrast ne vazhen, bez gribostej, chistoployen.
16 jūl.

Tiešsaistē: 11:51Rolands (44)

Lv. Ru. Sarkandaugava priglašu ženšini v gosti na prijatnij otdih S menja bonus Pišem ženšini
Mr NX 2
16 jūl.

Mr NX

Ищу девушку с очень маленькой грудью. Детали в переписке.
16 jūl.

Dainis (42)

Telegram čata grupa Vasaras izklaidēm ;) ielūgumus var jautāt privāti.
16 jūl.

Krists

Varbūt liepaja ir kāda precēta sieviete kurai iestājusies rutīna dzīvē. Un vēlas to mainīt ar jaunu puisi? Uzraksti varbūt palīdzēšu tev uzlabot vakaru. Viss tikai starp mums.