xmrx (30 gadi)

Atsaucies, ja esi tikumīga, kārtīga, kautrīga meitene, kura ir audzināta, lai būtu priekšzīmīga, pareiza un visiem sabiedrības priekšrakstiem atbilstoša daiļā dzimuma pārstāve, ar kuru apkārtējie lepojas un uzskata par paraugu citām. Taču, neraugoties uz iepriekšminēto Tevī ir slēpta un spēcīga vēlme ļauties. . . . kaislei un baudījumam. . . . Pats esmu simpātisks, kopts vīrietis, kurš vēlas padarīt Tevi par savu personīgo palaistuvi. . . . . . Konfidenciāli, diskrēti, slepeni. Regulāram, neķītram baudījumam. . . . . . . . Rīgā vai jebkurā citā pilsētā. Man mazliet virs 30g. Tevi vēlos - 18-35g. jaunu. Der arī variants, ja Tu esi attiecībās vai precēta un vēlies izrauties no rutīnas, un kļūt par cita virieša slepenu personīgo padauzu - baudpilnākam seksam nekā Tev tas ir šobrīd.
  • xmrx (30 gadi) (Foto!) iepazīsies ar sievieti seksam (#8332331)
Sludinājuma ID #8332331
Vārds xmrx
Vecums 30
Pilsēta Rīga
E-pasts xmr***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots apr. 2025
Lasīts 31

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"

gggbbb (34)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g.

Саша (39)

Летнее настроение, может найдётся сегодня свободная девушка для общителной и приятной встречи на взаимной симпатии . Место организую на нейтральной территории. Если есть желание и время , то пиши. Остальное можем обсудить при переписке, также немного пообщаться.

Es (36)

Grib kāda tikties tagad Pārdaugavā Es ar auto Kopts un simpātisks

Vecaku sievieti (29)

Lv/Ru . Labdien mekleju vecaku sievieti ar auto vai vietu prieks kuni vakaros pec darba . Es 29/188/85/17. Man interese tikai kuni ja gribesi vel kko varam sarunat . Bez komercijas un konfidenciali . Jaunākie arī interesē . Привет ищу женщину постарше с машиной или местом для куни по вечерам после работы . Я 29/188/85/17. Меня интересует только куни если хочешь что-то больше модем договориться. Без коммерции и конфиденциально . Молодые тоже интересуют

Es (36)

Griba sizšaut oliņas

Maris (62)

Velos iepazities ar nokareno krusu vai taukulinu sievieti

Bull

Нужна худая девочка с маленькой грудью.

Atpūta divatā! (37)

Varbūt arī tu vēlies izrauties no ikdienas rutīnas? Esmu 37 gadus jauns simpātisks vīrietis, kas vēlas atrast jauku sievieti patīkamai atpūtai kopā. Varu arī atbalstīt finansiāli. Sīkāk sarakstē.

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā