Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 24 okt.
Lasīts 6

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"
24 okt.

Aleksandrs (26)

Привет, предлагаю девушке 200 евро за минет в машине сегодня вечером
24 okt.

Jan (30)

600€ par tikšanos jaunai, simpātiskai un pakļāvīgai meitenei.
24 okt.

Kaspars (42)

Meklēju jauku sievieti ar ko pa kluso tikties viesnīcā pret ļoti labu € atbalstu. No manis: Laba viesnīca, klusā vietā Materiālais atbalsts Dzērieni un ēdieni numuriņā, Laba attieksme, Vēlētos atrast pastāvīgu mīļāko, ar ko satikties, ko palutināt, pakomunicēt, atbalstīt. Es precēts, adekvāts, maksātspējīgs, 188cm, 94 kg,
24 okt.

Šovakar (42)

Atdosies man uz palodzes? Atdosies visos veidos? Dosi izlaizīt savu kajstarpiti? Varbut gribi panemt lidzi draudZeni?? Loti labi atlidzinašu. Raksti un tiekamies! Tas ir aktuali kamer sludinajums ir te redzams
24 okt.

Hey (31)

Привет, хорошо заплачу милой девушке за короткую встречу. Можем договориться на регулярной основе. LV/RU
24 okt.

Mirazh777 (39)

Mekleju sievieti, Riga un apkartne, 39 gadi, bonuss, par tiksanu 100 euro, vatsap 2 cetri 9, sesi 7 tris 3 cetri raksti, zvani.
24 okt.

Igors (33)

Sveikas Dāmas! :) Kura vēlas šodien atpūsties jauka vīrieša kompānijā? Es sportisks, kopts. Konfidecionālitāti garantēju, bez jaukšanās privātajā dzīvē. Ir savi apartamenti un auto. Visu varam sarunāt. Sīkāk epastā :)
24 okt.

Damian (37)

Atbraukšu ciemos pie dāmas 45g. +, tīri veselībai. Nav komercija. РУс/LV
24 okt.

2vas (35)

Simpātisks, turīgs un spējīgs vīrietis meklē divas bi draudzenes baudpilnām tikšanās reizēm.