Aleks (35 gadi)

100 eur precētai sievietei par orālo seksu šodien, tuvākajā laikā. Pilnīgi konfidenciali un bez liekiem jautājumiem. Esmu simpatisks, kopts, jauns vīrietis.
Sludinājuma ID #8501062
Vārds Aleks
Vecums 35
Pilsēta Rīga
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots jūl. 2025
Lasīts 36

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"

Golden (31)

Esmu gatavs samaksāt skaistai meitenei, kurai interesētu pamēģināt zelta lietus tēmu. Protams, der arī variants, ja esi meitene jau ar pieredzi šajā tēmā

rimx (33)

Maksāšu naudu feinai, neķītrai meitenei, kura ar savu saldo mēlīti padarbosies gar manu ānusu. Es kopts, simpātisks vīrietis, 33. g. v.

Kostja (48)

Ir sievetes Ganibu Dambī vai tas apkārtnes?

Aldis (57)

Iepazīšos ar sievieti varu ari atbalstit, ilgstošam laikam. SĪkāk pie sarakstes.

spark (33)

Iepazīšos ar pakļāvīgu, simpātisku, jaunu kuci ar dziļu rīkli un bez aizspriedumiem! Pārsvarā drāzīšu tevi pats, taču pa laikam pieaicināšu arī citus vīriešus, kuri gan kopā ar mani, gan manā acu priekšā tevi tā kārtīgi izdrāzīs! Tev nekas nebūs jādomā ko un kā darīt, viss tev tiks teikts priekšā un tev vienkārši būs jāļaujas un jāpakļaujas. Sekss būs stingrs, taču bez vardarbības. Esmu slaids, simpātisks vīrietis, bez kaitīgiem ieradumiem, 33g. Tev jābūt simpātiskai, slaidai sievietei vecumā no 18 - 39 gadiem!

Alexx (36)

Возможность подзaрaботaть симпaтичным, совeршeннолeтним дeвyшкaм. Связaнныо с эротичeскими дeлaии, но нe интим yслyги. По элeктронной почтe инфо болee дeтaльно.

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā

Otto (32)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.

Krists (36)

Varbūt kāda jauna jauka meitene vēlas tagad tikties uz ko pikantu manā auto vai pie dabas?