Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 18 aug.
Lasīts 14

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti nopietnām attiecībām"
18 aug.

Ruslan

Хочу встретиться с привлекательной и стройной девушкой до 40 лет , можно на постоянной основе . При желании готов помогать материально.
18 aug.

Andris (44)

Dievinu apaļīgas formas sievietes. Ja šeit ir kāda, kurai ir apnikusi ikdienas rutīna, do ziņu. Abpusēja konfedinciltāte obligāta.
18 aug.

Mīļāko sexam (35)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju sievieti 18-40 gadi sexam un mīļāko attiecībām . Vieta būs Jūrmalā trešdien un ceturtdien pa dienu . Lūgums rakstīt tikai tiem kas var tikties tas dienas . Tg Kand9420 Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī. Vieta un auto ir , atbraukšu pakaļ pa jūrmalu . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .
18 aug.

Meklēju mīļāko (35)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju sievieti 18-40 gadi sexam un mīļāko attiecībām . Vieta būs trešdien un ceturtdien pa dienu . Lūgums rakstīt tikai tiem kas var tikties tas dienas . Tg Kand9420 Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī. Vieta un auto ir , atbraukšu pakaļ pa jūrmalu . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .
Juris (62 gadi) 3
18 aug.

Juris (62)

Varbut ir kada vientula, apaliga dama, kas velas maigu, uzticamu draugu? Varu atbraukt.
18 aug.

Спонсор

Ищу постоянную стройную девушку Встречи короткие без выноса мозга Оплата по договорености Я адекватный чистоплотный Вес 80 рост 172 Пиши не стесняйся Рассмотрю вариант минетик в машине
18 aug.

MINETS 60€

ищу девушку для быстрого минета 60€
18 aug.

Šodien (31)

Sveika, brīvs vīrietis meklē foršu Sievieti kura vēlas abpusēji labi pavadīt laiku , sekss. . . esmu gatavs atbalstīt tevi finansiāli 200€€€ ja vēlies. par pavadīto laiku. Uzraksti sarunāsim. Esmu kopts foršs vīrietis ir auto varu atbraukt ciemos.
18 aug.

Grutniecītei

Gribu iepazīties ar sievieti stāvokli Rīgā , kurai vajadziga palidziba un atbalsts