velos tewi

Man 20 vai 21 cm loti nogribejies, pervers. Mekleju kadu sexam un kam vairak vecumam un izskatam nav nozimes. Mekleju ari kadu kura ir stavokli vai ari kadu kura butu ar mieru palikt stavokli no manis. Rakstat man. 2708s0s825 ludzu rakstat zvanat man
  • velos tewi (Foto!) iepazīsies ar sievieti nopietnām attiecībām (#8600574)
Sludinājuma ID #8600574
Vārds velos tewi
Pilsēta Valmiera
E-pasts iam***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 2 okt.
Lasīts 13

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti nopietnām attiecībām"
2 okt.

Fotograafs (34)

Sveika, Gribu savaa dzīvē ko pamainīt, tāpēc esmu pievērsies fotogrāfēšanai, beidzu fotogrāfa skolu un vēlētos sākt praktizēt, meklēju Tevi, jauku, atraisītu un ar velmi taisīt jaukus un pievilcīgus foto, Tev nav jābūt profesionālei bet ar velmi fočēties. Tavam attiecību statusam un visam pārējam nav nozīmes jo vēletos to visu paturēt starp mums, pa lielam man pat nevajag foto, tie visi paliek Tev, velos iegūt pieredzi un pierast pie dzīvas modeles;) loti veletos sadarbību ilgterminja. Protams visu nodrošinu, atribūtiku, vietu, terpinjus, Ari make up utt. Plus Protams adekvāts bonusinjs par tavām pūlēm, . Godīgi sakot vareetu vairaak pie dabas to visu un arii arpus Lv jo celot man patīk un ar finacēm neizjūtu problēmas, ceru ka kluva drusku skaidrs ko veletos un piedāvaaju, ceru ka mūsu intresee sakristu, jauku Dienu vēlot Tavs Fotogrāfs;)
2 okt.

LV RUS sponsor (40)

Bonuss sievietei par sex tiksanos, viss anonimi, vari arii but preceta, ja ir velme uzraksti, vienosimies kas un kaa, no 18-50, patik dazhadas sievietes , mozhno po ruski
2 okt.

Izvarošanā ? (33)

Lv/Ru . Čau . Meklēju mobilu sievieti kurai gribas paspēlēties izvarošanu kāda meža šovakar . Es 33/187/80/18 . Interese sieviete kurai patīk sex neparastas vietas un lomu spēles . Vieta arī būs nākamnedēļ otrdien un trešdien pa dienu . Komercija neinteresē . Viss konfidenciāli .
2 okt.

Varbut tomer

Varbūt šeit ir sieviete kura meklē nopietnas attiecības. . . ? Esmu simpātisks sportisku augumu 175 m 36 g. Jauks un kopts :)
Bobos 2
2 okt.

Bobos

Познакомлюсь с девушкой я мужчина симпатичный и спортивный, полный сил предлагает девушкам разные развлечения, от меня приятные ощущения, и хорошее время прохождения, Обращайтесь через ватсапп WhatsApp 24:89!52"34 Tg тоже
2 okt.

Nezinams (45)

Sveikas dāmas, vēlētos satikties ar kādu un pavadīt piektdienas vakaru pret materiālo atbalstu. . Vīns . šampis no manis . . Vieta ir. .
2 okt.

Izirešu (35)

Наверное не лучшее место для поиска людей кто бы мог понять мою ситуацию, но на другом сайте тоже выставил объявление. Мне 35л, ищу на 1-1. месяца комнату у женщины арендовать, готов заплатить за аренду и то что использую воду, газ, электричество. И помочь мелкими работами по квартире. (Сантехника, полку) Через 1. 5 месяца уезжаю в командировку. Заранее спасибо! Iespējams, ka tā nav labākā vieta, kur atrast cilvēkus, kuri varētu saprast manu situāciju, taču es arī ievietoju sludinājumu citā vietnē. Man ir 35 gadi un meklēju sievieti kurā varētu iedot izīrēt istabu uz 1-1, 5 mēnešiem. Esmu gatavs maksāt īri, ūdeni, gāzi un elektrību plus varu palīdzēt kaut kādas sīkdarbus izdarīt mājās. Pēc 1, 5 mēnešiem dodos komandējumā. Paldies.
2 okt.

Fotogrāfs (40)

Profesionāls fotogrāfs piedāvā savus pakalpojumus. Piedāvāju klasiskākas kā arī draiskākas fotosesijas, produktu foto, sludinājumu foto utt. Respektīvi meklēju iespējas ar nedaudz piepelnīties, kādas haltūras utt. Tāpat iespējams arī kāds draisks barters utt.
2 okt.

Jaukums (38)

Gtibētos klasisku, maigu seksiņu ar kādu 18-25 gadīgu meiteni, sievieti. Par tikšabos atlīdzināšu. Viss konfidenciāli, droši. Tavā privātā dzīvē nejaukšos un tādu pašu attieksmi sagaidu arī no tevis. Es vesels, kopts, draisks, komunikabls vīrietis. Esmu mobils, der arī ja neesi no Rīgas vai apkārtnes.