Liepājnieks (33 gadi)

Ļoti gribu atrast meiteni, ko mīlēt un lutināt. . .
Varbūt Tava draudzene brīva. . vai kaimiņiene. . pasaki viņai😉
  • Liepājnieks (33 gadi) (Foto!) iepazīsies ar sievieti nopietnām attiecībām (#8714958)
Latvia, Liepāja
Prombūtnē
Ziņa Sekot
Sludinājuma ID #8714958
Vārds Prombūtnē: Vakar 20:56Liepājnieks
Vecums 33
Pilsēta Liepāja
Telefona numurs +3712478**** Uzzināt tālruni
E-pasts sti***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 27 dec.
Lasīts 40

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti nopietnām attiecībām"
27 dec.

Nik (55)

Одинокий мужчина ищет девушку для встречи нового года и дальнейших дружеских отношений. Возможно совместное проживание. Позабочусь.
27 dec.

Valdis

Brīvs un mobils vīrietis vēlās iepazīties ar foršu meiteni Varu atbalstīt
27 dec.

Aivis (33)

Šodien vienam mājās garlaicīga. Meklēju sievieti no 18-50 gadiem kura vēlās ko kopā sadomāt.
27 dec.

Jauns meklē kuci (19)

Labprāt iepazīšos ar meiteni, kura vēlas pakļauties jaunam, simpātiskam puisim. Mani mīļākie fetiši ir anāls, publiski (eksibicionisms) un degredācija, bet es varu pielāgoties savas kuces vajadzībām. Vēlos sievieti, kura ir ap manu vecumu, un ir gatava būt pacietīgai, un izmēģināt jaunas lietas. Ja tas tevi interesē, uzraksti un pārrunāsim visu PM.
27 dec.

Sievieti kunītim (40)

Ļoti kārojas satikties ar sievieti, kurai varētu samiļot krūtos un sniegt ilgu kunīti. Esmu vīrietis, kuram ļoti patīk padarboties ar mēlīti un maigi ar pirkstiņiem. Bet nu attiecībās iestājusies ilglaicīga ziema, tādēļ meklēju kādu sievieti, kurao varētu tā sagādāt baudu. Varam tikties tikai tam bez seksa utt, vai arī pie abpusējas vēlmes ar kam vairāk. Par tikšanos varu atlīdzināt. Viss droši, konfidenciāli.
STRAPON SEX (28 gadi) 9
27 dec.

STRAPON SEX (28)

Iepazīšos ar sievieti patīkamām tikšanās reizēm. Seksā patīk daudzveidība, 180cm, 85kg. Vairāk sarakstoties. Foto mans! Познакомлюсь с женщиной для приятных встреч. 180cm, 85kg, в cekce приемлемо многое. фото мое!
27 dec.

Sapnis (37)

Jauks un dzīvespriecīgs vīrietis - 2m, speeciigas miesas būves un 37 gadus vecs… Vienmēr esmu vēlejies iepazīties ar meiteni ar izteiktaam formām un lielaam krūtiim…. Zinu ka tas ir retums bet varbuut tomeer, vareetu arii nosponsoreet tev silikonus;) Esmu sķīries, un varam arii veidot nopietnas attieciibas, viss atkariigs no Tevis un saustarpējās ķīmijas
27 dec.

MINETS 60€

. ищу девушку для быстрого минета 60€.
27 dec.

Vstreci (40)

Jestj devuska zelajuscaja vstreci na postojanoj osnove v avto?