Reinis. vilnis (45 gadi)

Vēlies izbaudīt labu masāžu? Esmu diplomēts masieris, zinu, kā un ko masēt. Masāža: no relaksējošas līdz spēcīgai sporta masāžai, tu izvēlies. Atnāc un izbaudi, sākot ar glāstiem pār muguru, tad dziļāku, spēcīgāku glaudi muguras muskuļiem, iedarbīgi paņēmieni sēžas muskuļiem, lai pilnībā atslābinātu muguras lejas daļu. Tālāk kāju masāža un ķermeņa priekšpuse. Varu palīdzēt izšļākt beigās.
Īpaši iesaku Lomi masāžu. Lomi havajiešu masāža, kuras veikšanai izmanto siltu eļļu. Gari glāsti, roku vilcieni pār visu ķermeni, īpaši masējot dibenu un arī locekli. Masēju centrā, Matīsa ielā.

1 h 50 eur
1, 5h 70 eur
  • Reinis.  vilnis (45 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti (#8582496)
Latvia
Nav tiešsaistē
Ziņa Sekot
Sludinājuma ID #8582496
Komerciāls sludinājums
Vārds Reinis. vilnis
Vecums 45
Pilsēta Rīga
E-pasts rei***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 18 sep.
Lasīts 93

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"
18 sep.

Es 48 (48)

Čau . man 48. g. ir kāds pasīvs kas grib atnākt ciemos padračīt man paņemt mutē palaizīt.
18 sep.

mekleju kadu (33)

mekleju kadu puisi vai virieti gadiem un izskatam nav nozimes rakstat man esmu nogribejies 2708s0s825 man ir gars loceklis.
18 sep.

droch (35)

Kto hochet nadrochit mne na lico ili na telo? ili ja mogo tebe podrachit i ti konchish na mena, ja 35/183/80
18 sep.

puika (25)

Atdošos vecākam vīrietim. varu atsūkāt, dodu dupsi. es pasivs 25/186/78/18. nav vieta, nav auto. ja ir velme droši raksti
18 sep.

Gribu mutē!

Kurš reāli var pamizt man mutē?izlaizīšu dirsu, atsūkāšu!tikai tievi, kalsni vīrieši interesē!centrā.
18 sep.

Rupjam analam (46)

Velos iepazīties ar aktīvu vīrieti kurš dzivo viens un ir vieta Rīgā kur tikties un kuram patiktu mani rupji drazt dibena bušu tev ka vecene mauka ko vari uzaicināt un izpist no mugurpuses. Nav jamaigojas spraud iegša un draz.
18 sep.

Toom (35)

hochu sochno i pokrno otsasat poka ne konchish mne v rot ili mozesh obkonchat mena, ja 34/183/80
18 sep.

Плявниеки реал секс (48)

приглошу молодого в плявниеки. На орал анал только обоюдно быстро не кончаю. мне 48 181 105 17. пиши параметры фото члена и созвон. . повторю. /МОЛОДОГО . пиши на ват сап договоримся. 2989 два три 84
18 sep.

Oral (60)

Kāds vai kāda nevēlas atbraukt pie manis uz Buļļu bāzi un maigi, maigi pasūkāt manu 14. cm skaistulīti bez komercijas! Ir sita telpa randiņiem! Iedošu telefona numuru un sarunājam tikšanos! Кто небудь у кого есть возможность и желание отсосать моего 14. см красавца приежай Ильгуциемс Булю база место есть! Дам номер телефона и договоримся о встрече.