Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 12 mar.
Lasīts 49

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"
QXQX 6

QXQX

Poznakomljus s aktivam 50 + s mestom
FUN FUN 😎‼️😈 (29 gadi) 5

FUN FUN 😎‼️😈 (29)

Hey, hey! 😎🔥 Tiek meklēta puisis / vīrietis, kurš ir apveltīts ar laba izmēra locekli, sākot no 18cm. Ideāli, ja arī apkārtmērs ir labs. 🤫🔥 Pašam Tev arī ir jābūt koptam un līdz 40 gadiem. Ja atbilsti šim, uzraksti! Man ir piedāvājums!

Viktors (57)

Gribu satikties ar jaunu 18-21 g. v. neliela auguma , tievu, slaidu pas puisi kuram patīk sniegt orālo baudu regulārām tikšanās reizēm!!! Ir vieta Ķengaragā ( var palikt arī pa nakti)un auto!

Minet cum (41)

Otsosu s proglotom u gej pari

Alex (40)

Cau. Ir kāds pass vai Uni, jelgava? Es ar auto. No manis bonuss

Andris (34)

Esmu pasīvs, patīk vecki par mani. 55+ aktīvi vīrieši. Labi būtu Gulbenes, Madonas vai Balvu novados

К (30)

Кто отвезет позавтракать ?

ja (36)

Привет я с Резекне пока жена на работе до 18 00 могу приехать к тебе в даугавпилс и дать отсосать свой член , если ты с местом и тебе 45 50+ при возбуждении могу и дать в попку , у меня 18см бритый , я высокий ухоженый без комплексов. или можно на пол пути в резекне в машине

Andža (47)

Čau . ir kāds pasīvs čalis Liepājā kas grib pasūkāt man locekli?