Krišs (43 gadi)

Ir kāds zaķenē? Es pie torņa pie ūdens. Pliks. Sūkāju, laizu pautus un anusu. Ja būsi uzmanīgs, varēsi ieiet manā anusiņā un nolaist tur. Ja oral, tad ar nobeigumu mutītē. Ar loc foto atbildu uzreiz.
Sludinājuma ID #8462302
Vārds Krišs
Vecums 43
Pilsēta Rīga, Zaķusala
E-pasts pir***@gmail.com Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 20 jūn.
Lasīts 21

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"
20 jūn.

ale

ищу актива, желательно полного и 50+ лет
20 jūn.

ale

ищу актива, желательно полного, 50+ лет
20 jūn.

Leonid

Sportivnij zhenatij muzhik dast otsosatj bolshoj.
20 jūn.

Aleks (26)

Ir vieta un velme tikties ar virieti lidz 45 gadiem, lai labi pavadīt laiku kopa Есть место и желание встретится с мужчиной до 45 лет , что провести время вместе 26. 180. 110.
20 jūn.

Krišs (43)

Ir kāds zaķenē? Es sieviešu veļā pie ūdens. Sūkāju, laizu pautus un anusu. Ja būsi uzmanīgs, tad varēsi ieiet manā anusiņā un nolaist tur. Ja oral, tad ar nobeigumu mutītē. Ar loc foto atbildu uzreiz.
20 jūn.

Гей паре или (41)

Ищу гей пару или мужчину кому постоянно буду делать минет с проглотом. Вы с местом.
20 jūn.

Ferni (23)

Laba diena! 😀 Vai vēlaties atpūsties un izklaidēties šajā nedēļas nogalē? Es piedāvāju relaksējošas pilna ķermeņa masāžas labiem vīriešiem. Es piedāvāju arī citus papildu pakalpojumus, piemēram, erotisko masāžu, laimīgas beigas, orālo seksu un citus 😉. Esmu jauns, skaists vīrietis 23 gadu vecumā. Iepazīsimies un vienosimies par tikšanās datumu. Droši rakstiet man īsziņas un pārliecinieties, ka esat pieklājīgi. Uz redzēšanos! 🥰
20 jūn.

Ferni (23)

Lieliska diena! 😀 Vai vēlaties atpūsties un izklaidēties šajā nedēļas nogalē? Es piedāvāju relaksējošas pilna ķermeņa masāžas labiem vīriešiem. Es piedāvāju arī citus papildu pakalpojumus, piemēram, erotisko masāžu, laimīgas beigas, orālo seksu un citus 😉. Esmu jauns, skaists vīrietis 23 gadu vecumā. Iepazīsimies un vienosimies par tikšanās datumu. Droši rakstiet man īsziņas un pārliecinieties, ka esat pieklājīgi. Uz redzēšanos! 🥰
20 jūn.

Twink (21)

Čau ik pa laiku gribu seksu ar virieti, tāpēc meklēju partneri ar vieti. Tu aktīvs vai uni. Es jauns, kopts, slaids. Nav komercija. Gribu anal oral, vecumam lielas starpības nav, bet 18+.