FWB guy (26 gadi)

Iedzēris pas meklē akt priekš oral sex, ir vieta Imantā, sūkāju ļoti labi. Esmu 26/180/90, LV/RU
  • FWB guy (26 gadi) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti (#8474306)
Latvia, Rīga/Imanta
Nav tiešsaistē
Ziņa Sekot
Sludinājuma ID #8474306
Vārds FWB guy
Vecums 26
Pilsēta Rīga, Imanta
E-pasts
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots jūn. 2025
Lasīts 167

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"

Den (45)

Krasivij, uxozennij uni akt, poznakomitsja s parnem okolo 20 let dlja druzbi i sexa.

akt (26)

Есть пaссивы которых можно трaхнyть? я 380 26185**** см

Daniels (33)

Kāds vēl neguļ un grib pa ātro ? Orālais , var abpusēji ;) mobils uni

60Eurбыстро (50)

60Eurзa минeтик дaм молодой дeвyшкe

Jānis

50 eur un papisīšu tevi! Sagaidi 4rrapus izdrāžu un aizeju
Viens otru neredzot

Straightpass (36)

Если eсть высокий, крeпкий, жeнaтый мyжик, y которого иногдa появляются мысли и жeлaниe потрaхaть дрyгого мyжикa (ты в aктивной роли), нaпиши, пообщaeмся. Мнe 36, 190 рост, 90 вeс, жeнaт, чистоплотeн, здоров. Ты стaршe 40 лeт, от 185 и вышe.

Nogribejusais16 (28)

Sveiki, gribas kādu kungu sajust, dupsī, mutē un izpildīt visu ko grib partneris , teiksim tā pakļauties, sludinājums aktuāls vienmēr esmu ar auto, ja vajag ir arī vieta Telg- IBLatvia

Сeгодня?) (23)

Привeт кто хочeт встрeтиться?хочeться пошaлить , могy пососaть , eсть мaшинa , я 23/185/97/14 большe пaсс , пишитe :)
FUN FUN 🔥‼️ (29 gadi) 3

FUN FUN 🔥‼️ (29)

Hey!
Labprāt šodien satiktos ar kādu puisi vai vīrietis no 20 līdz max kādiem 35-40 gadiem, kuram patīk sniegt rimming? 🍑🙏
Man ir neliela pieredze ar rimming, bet šī lieta ļoti patīk un sagādā milzīgu baudu. Labprāt izbaudītu labu rimming no forša džeka. 🔥🔥🔥

IR VIETA!

Pretī varu iespējams uztaisīt handjob/ blowjob vai arī varam vienoties par kādu labu ATLĪDZĪBU tev par laiku un darbu, ja tas ir nepieciešams. Man 29 gadi, esmu kopts, bi džeks.

Ja pats to nedari, varbūt vari ieteikt kādu vai arī padalīties ar pieredzi?