Aleksejs (51 gads)

Esu virietis mekleju virieti jelgava bi hetro esu ari bi hetro velos lai butu ar lielu pipeli lai varetu kopa masturbeti pipeles un ciesi satuvoties lai sajustu pipeles ka saskaras kopa ir kads jelgava bez vietas man pasam ir vieta jelgava mekleju tika50 vecuma virieti man ir51 velos sajusti ka pipeles saietkopa visu pa kluso esu stacijas iela13
  • Aleksejs (51 gads) (Foto!) iepazīsies ar vīrieti (#8350577)
Sludinājuma ID #8350577
Vārds Aleksejs
Vecums 51
Pilsēta Jelgava
Telefona numurs +3712706**** Uzzināt tālruni
E-pasts ase***@gmail.com Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 16 apr.
Lasīts 33

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"

Alex (45)

meklēju jaunu slaidu perversam seksam

Li (43)

Sex, oral.

Endy (42)

Privet. Vstre4usj s parnem do 30 let. Sex, oral Piwi o sebe s foto.
Relax 🥵🫡🤩 (29 gadi) 4

Relax 🥵🫡🤩 (29)

Hey! 😊 Vēlos šeit atrast šeit foršu masieri. Labprāt uzaicinātu pie sevis vai atbrauktu pie Tevis, lai labi relaksētos un atpūstos. Kāpēc esmu nolēmis šo atrast šādā vietā? • ticu, ka šeit ir masieri • noteikti ir iespēja sarunāt individuāli masāžu ( salonos viss ir diezgan bezpersoniski ) Protams, protams, zinu, ka par ieguldījumu un pakalpojumu ir atbilstoši jāsamksā un tā nav problēma. •• Der arī, ja neesi super profesionāls un tā nav tava pamata nodarbošanās, bet ir labas iemaņas. ••• Tomēr, ja pats neesi masieris, varbūt vari padalīties ar pieredzi & kontaktiem? Intetesē arī citu cilvēku pieredze. Esmu 29 gadus jauns, kopts un sakarīgs.

Public wc bj (28)

Kads jauns aktivs grib man beigt mute akropoles rīga wc? Gribu lai tev butu pilni pauti. Ja busi zem 27g atsukašu 100%, padod tikai iepriekš ziņu kadu dienu un cikos. Un ja busi ļoti jauns vari likt man sukat regulari.

Соска (50)

Очень хочу так ласкать член женатому русскому мужику. Сперму можно мне в ротик.

Puisis (22)

Sveiki, esmu 22 gadus vecs puisis, esmu hetero, bet pēdējā laikā ir vēlme izmēģināt kautko ar puisi. Esmu izskatīgs un ar pabu figūru. Meklēju puisi (18-25) izksatīgu un ar labu augumu. Sludinājums aktīvs, kamēr redzams.

esss (38)

Kadu pasivo uzaicinatu ciemos viriskigu lidxi nemot alko

pasīvs (28)

Es pasīvs iepazīšos vai parunāšos ar aktīvu vīrieti :) Я пассив, познакомлюсь или просто пообщаюсь с активным мужчиной ;)