Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 5 jan.
Lasīts 50

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē vīriešus"
5 jan.

Стас (64)

Очень хочу секса с мужчиной ровесником+-. Я с местом в Золитуде. Тел. два два331516
5 jan.

Juris (44)

Sveiks! Ja esi jauns, kopts un sievišķīg un bez liekā apmatojuma, tad labprāt Tevi paaicināšu pie sevis, vai atbraukšu ciemos!
5 jan.

xx (54)

papucis meklē oralas izklaides dienas laika Pardaugavas , Marupes raj vietas nav , bet varam kada klusaka vieta padraiskoties un tikties reali raksti ko gribētu un tiekamies, , bildes nesutu un neprasu
5 jan.

Facecum (32)

Mekleju dzeku, virietus kurš man apspermo seju. Vieta kur tikties ir. Var iespejams oral, anal sex bet nav obligati. Tagad!!!!! Vari ari but Hetero vai Bi!
5 jan.

Maris (42)

Ja gribi sūkāt dod ziņu, Tukuma apkārtnē, gaidu ziju, garas sarakstes neinteresē bildēs nesūtu konfidenciāli
5 jan.

Работа (44)

Ищу подработку. Объявление серьезное.
5 jan.

Orālais

Šodien kādam nosūkāt?
5 jan.

Edgars (40)

Iepazīšos ar aktīvāku par sevi un vēlams vecāku ar vietu. Bilžu apmaiņa e-pastā. Es precējies 40 gadi, 190 cm augums
5 jan.

Puiks (34)

Sodien labprāt tiktos uz sex. Varu iedot nosukat un palaizit manas pilnas oliņas un tvirto caurumiņu. Viss tīrs un skūts. Es 34/185/85/17 foto mans Vēstulēm ar foto, atbilde 100% un priekšroka. Lūgums rakstīti tikai reāliem un kas reāli grib un tiek.