Liepāja (33 years)

Liepājā simpātiska un seksīga sieviete piedāvā vīrietim patīkamas, relaksējošas tikšanās, sekss, minets, erotiskā ķermeņa masāžiņa, 30 1 eur beigšana, 50 eur stunda, pie manis dzīvoklī centrā, pa dienu, sūtīt īsziņu vai wacap vai telegramm
  • Liepāja (33 years) (Photo!) is looking for something (#8989613)
Latvia, Liepāja
Offline
Ad ID #8989613
Name Liepāja
Age 33
City Liepāja
Phone number
E-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Yesterday 9:57
Views 60

Next ads in category "Someone looking for something else"
Yesterday 9:42

Ищy жeнщинy (54)

Ищy жeнщинy которой нрaвиться и хочeт взять мyжчинy вибрaтором.
Сeгодня.
Ухожeнный, обычный рижaнин.
P. S. могy компeнсировaть вaм зaтрaчeнноe врeмя
Yesterday 8:48

Mīļāko attiecībām (40)

Zinu, ka laikam jau nebūs īstā vieta utt, bet nu kas zin. Respektīvi, meklēju sievieti tādām kā mīļāko attiecībām, mīļāko tikšanās reizēm utt. Ğimenē, attiecībās jau sen nav tā kā tam vajadzētu būt, tādēļ ar tiek meklētas tādas kā paralēlās attiecības, paralēlā draudzība, mīļums, tuvums, kaisle, draiskulības. Sīkāk varam nelielā sarakstē izrunāt kas ko un kā un kādas abiem vēlmes, prasības vai vajadzības utt. Varam ar runāt par kādu atbalstiņu no manas puses ar. Nekādas pārliekas perversijas, nekādas sāpju tēmas utt. Es esmu vairāk maigas dabas, maigu juteklisku draiskulību piekritējs. Pats esmu, vesels, kopts, draudzīgs, komunikabls un mobils. Tev nav obligāti jābūt fotomodeles izskatam, vari būt visai vienkārša ikdienišķa sieviete...
L
Yesterday 8:45

Renāts (45)

Hei! Gribu iepazīties ar juteklisku, koptu un nedaudz draisku meiteni -sievieti draiskai un slepenai draudzībai uz ilgāku laiku nekā viena reizīte. Gaidu tavu ziņu. Telegram niks ir lietotajsss
Yesterday 8:32

Meklēju mīļāko (30)

https://LV. RU. ENG . Labdien . Meklēju nestrādājošu sievieti no Jūrmalas seksam un mīļāko attiecībām bez saistībām . Interese sieviete no Jūrmalas 30-45 g.v kurai darba dienas pa dienu garlaicīgi vienai mājas un gribas kuni vai sex . Tikties varam šodien Tava vai mana teritorija vai braukt kkur pludmale ja patīk sex pie dabas vai mašīna . Par naudu netiekos . Modeli nemeklēju un neesmu .
Yesterday 7:47

Paritis (57)

Meklēju vīriešu kompāniju, varbūt kāds varētu pamerrcet sievai iekšā locekļi. Velams neprecētu ar labiem dotumiem
Yesterday 3:57

Nejaukais (35)

Kungs no Rīgas meklē drāžamu kuci. Vīrieši neinteresē
9 Aug.

Meklēju mīļāko (30)

Čau . Meklēju sievieti ar vietu centra seksam rit ap 12:00 . Ja nav vietas varam aizbraukt pie manis Jūrmala uz visu dienu . Neko nopietnu nemeklēju tikai seks . Patīk kuni un rupjš seks visos caurumos . Varu nopērt ar siksnu ja patīk skarbāk . Viss konfidenciāli un bez komercijas .
9 Aug.

Away: 0:02Sec (18)

Sveikas sievietes, mekleju kadu sievieti kura ir gatava tikties ap augusta beigam, sakuma gribu iepazit un tad varam tikties, ja šeit kada ir un gribetu tikties tad atsaucies, bonusu ari varu iedot tikšanas laikā.

Raksti uz tg vai email.
Tg secret4055
9 Aug.

Baudītāju... (54)

Vēlos izveidot pastāvīgas attiecības ar savu gadu vai vecāku sievieti, kurai patīk un gribētu izjust orgasmus no vīrieša pieskārieniem, glāstiem...viņas vāverītei.... Ar pirkstiņiem maigi sameklēšu un glāstīšu tavu klitoriņu... G punktu līdz stenēsi no baudas un beigsi...!Patīk arī sūkat un skūpstīt krūšu galiņus... Neesmu uzbāzīgs, cienu sievietes velmes. Ja ir interese un vēlies to baudīt, tad atraksti un visu sarunāsim.