Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 10 Nov.
Views 24

Next ads in category "Vacancies and commercial offers"
10 Nov.

Девушке нужна помощь

Нужна подруга, девушка для небольшой помощи. Не лезби. И не секс. Можно и подруги, по интересам, о которых расскажу ))) Расскажу. Возраст - совершеннолетние. Лена, 30 лет. Девченки, помогите решить одну проблемку???? Пожалуйста??
10 Nov.

Mazā (20)

Sveiki! Ja kāds vēlas uz sitiena satikties, rakstat. Tiekos pret bonusu. Auto tikšanas. Piedāvājumā orālais/anālais Rīga, berģi
9 Nov.

Mazā (20)

Sveiki. Tiekos pret bonusu. Ja kadam interese tagad tad tiekames. Auto tiksanas vai aicini ciemos pats.
9 Nov.

Mazā (20)

Piedavaju tiksanos pret bonusu. (150bonuss) anālais un orālais. Auto tikšanas vai pats aicini ciemos. Tiekos uz sitiena. Rīga. Berģi. Ja interese un neesi laika teretajs tad raksti un sarunasim uzreiz.
9 Nov.

Mazā (20)

Sveiks. Meklēju tikšanos pret samaksu. Orālo/anālo tavā auto vai aicini ciemos. Atrodos rīga, berģi
9 Nov.

Mazā (20)

Hey! Tiekos pret bonusu. (Davana 200) Anālais, orālais Tikšanās auto vai pie sevis ciemos. Rīga.
9 Nov.

100eur par munetu (40)

Piedāvāju 100eur sievietei par minetiņu . . . . .
9 Nov.

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.
9 Nov.

Vanguard (31)

Vēlos iepazīties ar ļoti skaistu, modeles tipa meiteni, kurai patīk sūkāt. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Sūkāt varēsi vai nu manā auto vai noīrēšu ērtus, komfortablus apartamentus. Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir skaista seja un slaids augums. Un, protams, vēlme sūkāt. Iespējams finansiāls atbalsts. Taču Tev tiešām jābūt skaistai un 18-37 gadus jaunai.