Tikšanās 100€€

Vēlētos Tevi uzaicināt pie sevis, uz viesnīcas numuriņu! TAGAD!€
Esmu komandējumā 0. 8. -0. 9. Rīgā! Vēlētos tagad vakarā (Opera Hotel) satikt neķītru, palaidnīgu sievieti kurai būtu vēlme satikties , lai kopà baudītu ko kaislīgu un neķītru. Tu 18+, ar vēlmi baudīt!!! Gaidīšu Tavu ziņu, ja tevi kas tāds interesētu. Sarunāsim privāti visu sīkāk. 😘 Jaukums. Es gara auguma. Neķītrs. Izskatīgs džeks. Bez aizspriedumiem. Viss konfidenciāli. Dāvaniņa tev, par tikšanos.
  • Tikšanās 100€€ (Photo!) gets acquainted with a woman for sex (#8693969)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
To see all the photos of the author

1. Send SMS with text PUHF8693969 uz numuru 1881

Price: 1 € (One-time payment)

2. Enter received code
Ad ID #8693969
Name Tikšanās 100€€
City Rīga
E-mail for***@inbox.lv Get e-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Yesterday 1:25
Views 41

Next ads in category "Men seeking women for sex"
Yesterday 1:11

Daugavpils

Meklēju Daugavpils rajonā kadu draisku nobriedušu sievieti.
Meet HOTEL now! 7
Yesterday 1:01

Meet HOTEL now!

Tagad Rīgā būtu sieviete , kura vēlētos tikties? Baudīt pie manis viesnīca ko neķītru? Dāvaniņa no manis 100-130€!!! Gaidu Tavu ziņu. Aktuāli tagad. Es gara auguma . Izskatīgs , bez aizspriedumiem. 😍
8 Dec.

DANIELS +3712049**** (40)

LV/RU! Jaunietis, labākajos gados! Vēlas, iepazīties ar sievieti! Atpūtai un izklaidei! No 18 līdz 45 gadiem! Lai pavadītu kādu romantisku vakaru un karstu nakti! Var arī sarunāt uz dažām stundām uz stundu! Tevi - vēlos mīļu, pieklājīgu, saprotošu, koptu un patiesu (un protams, tādu kas no sevis netēlo)! Ja kas, par tikšanos varu materiāli atbalstīt! Būtu vēlams, ka tev ir sava vieta (ja nē, varu paņemt kādu hoteli! No savas puses Šampānietis vai vīns un visam augumam atslābinoša maiga masāža! Droši var atsaukties no jebkuras pilsētas Latvijā un rajona un protams arī no Rīgas! Droši var atsaukties gan aizņemtās un precētās un protams arī studentītes (viss paliks slepeni un starp mums)! Droši raksti un nebaidies, ja vēlies, lai piepildu tavas vēlmes un fantāzijas (ja vēlies, lai es tevi karsti samīļoju, ta tik spiedi pa pogām un raksti man uz Whatsapp vai ē pastu! Можно тоже по русский! Vislabākais būtu - ka varētu iepazīties ar vienu un pactāvīgu sievieti (pactāvīgām tikšanās reizēm) kautvai slepus! Vai arī otrs variants - kopā aiziet uz kādu kīnno, pasākumu, pastaigāties pie jūras (un pēc tam, pavadīt romantisku vakaru un karstu nakti)!!! Ja vēlies lai es tev piepildu tavas karstākās vēlmes sexsā! Nebaidies - droši spied pa pogām un droši raksti!
8 Dec.

Man (48)

Материально обеспеченный, женатый мужчина. Ищу девушку для конфиденциальных встреч. Корректные, дискретные отношения, без лишних вопросов. Ты ухоженная, симпатичная, позитивная. Профессиональные девушки не интересуют.
TAGAD VIESNĪCĀ!€!€! 9
8 Dec.

TAGAD VIESNĪCĀ!€!€!

Vēlētos Tevi uzaicināt pie sevis, uz viesnīcas numuriņu! TAGAD! Esmu komandējumā 0. 8. -0. 9. Rīgā! Vēlētos tagad vakarā (Opera Hotel) satikt neķītru, palaidnīgu sievieti kurai būtu vēlme satikties , lai kopà baudītu ko kaislīgu un neķītru. Tu 18+, ar vēlmi baudīt!!! Gaidīšu Tavu ziņu, ja tevi kas tāds interesētu. Sarunāsim privāti visu sīkāk. 😘 Jaukums. Es gara auguma. Neķītrs. Izskatīgs džeks. Bez aizspriedumiem. Viss konfidenciāli. Dāvaniņa tev, par tikšanos. €€€
8 Dec.

A. A (40)

Привет, я не свободный мужчина 1, 86 /94 kg хочу познакомиться с приятной девушкой, для приватных встреч.
8 Dec.

Valentin

Ищу девушку для регулярных интимных встреч из Даугавпилса.
8 Dec.

Gangbang women (35)

Tiek meklēta viena skaista sieviete priekš GANG BANG pasākuma, kur piedalītos 3-4 vīrieši. Visi vīrieši seksīgi, pārliecināti un sportiski! Vieta- lux viesnīca vai Pierīgas pirtiņa. Laikus varam saskaņot un protams vēlmes. Centīsimies arī forši pateikties 😉