Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Yesterday 14:31
Views 12

Next ads in category "Men seeking women for sex"
Yesterday 14:28

Kuci sexam (35)

Labdien . Meklēju paklausigu sievieti ar vietu centra rupjam sexam ar pērienu rit no rīta . Komercija neinteresē . Es 35/187/80/18 . Viss konfidenciāli . Можно по русски .
Yesterday 14:22

Edgars (44)

Šodien satikšos ar foršu meiteni 250€
Yesterday 14:21

aldis (32)

sveiki :) mekleju sievieti sex tiksanas reizem :) velos sievieti bez kompleksiem :) es tev intreseju ? raksti :)
Yesterday 14:06

Sievieti / женщину (48)

Mekleju nobriedušu Sievieti, kurai grib slepenus randiņus pret atlidzibu, busi mana mauķele. Esmu precets, adekvats, nodrosinats. Ищу зрелую женщину, которая хочет встреч для сеса, хочу секбе шлюшку, отблагодарю. Я женат, адекватен.
Uz krūtīm 2
Yesterday 13:58

Uz krūtīm

Cau atbalstins meitenei pa tiksanos
Yesterday 13:58

@OnlyBoy37 (38)

Vai ir kāda brīva un griboša sieviete? Varbūt kāda kurai patīk fistings?
Yesterday 13:37

Looking For (25)

Foršs pārītis (Puisis 36g, Meitene 25g, bi) meklē simpātisku, slaida vai normāla auguma meiteni 18-45g patīkamām izklaidēm intīmā gaisotnē. Vēlams Rīgā vai pierīgā, taču varam izskatīt iespēju aizbraukt un tikties arī citviet.
Yesterday 13:34

Divi Plusss Divi (30)

Simpātisks pāris vēlas iepazīties ar citu simpātisku pāri kopīgām seksuālām izklaidēm. Mēs esam: V 35. g. normālas miesasbūves, 185 cm S 26g, slaidas miesasbūves, 172 cm, bi. Jūs vēlamies atbilstošus, vecumā no 18-45 g. Konkrēti šādā tēmā esam iesācēji, tāpēc nekur nesteidzamies un uz variantiem - tagad un tūlīt - neparakstamies.
Yesterday 13:32

Bauda Pleasure (29)

Mīļāko pāris meklē papildus vīrieti baudījuma paplašināšanai. Lēnām un soli pa solim. Tas, ko sākumā piedāvājam ir handjob no meitenes, un ja viņa vēlēsies, tad būs arī minets no viņas abiem vienlaicīgi. Ar laiku varbūt kas vairāk. Tev jābūt koptam, slaidas vai normālas miesasbūves, nesmēķētājam, vecumā no 18 līdz 50 gadiem. Tā kā, cik noprotam, te ir diezgan daudz frīki, tad laba partnera atrašanai vispirms Tev jāsatiekas uz sarunu ar pāra vīrieti. Tikšanās laikā ir iespējama sazvanīšanās ar meiteni. Epasta sarakstes laikā Tev ir jābūt gatavam atsūtīt savus foto. Visi varianti no sērijas "tiekamies un mani redzēsiet", tiks pilnībā ignorēti! Mēs - V33, S25. Pievienotā bilde ir no interneta, taču meitenes augums ir ļoti līdzīgs šim. Par priekšrocību tiks uzskatīti šādi elastīgi un tikšanos veicinoši faktori - auto pieejamība, vajadzības gadījumā spēja izbraukt ārpus Rīgas >100km, iespēja nodrošināt tikšanās vietu Rīgā vai tās tuvumā, ka arī iespēja pateikties meitenei ar nelielu bonusiņu