Aldis (32 years)

sveiki :) mekleju sievieti sex tiksanas reizem :) velos sievieti bez kompleksiem :) es tev intreseju ? raksti :)
Ir visādas mantiņas varbūt paspelesimies kopā?
  • Aldis (32 years) (Photo!) gets acquainted with a woman for sex (#8765701)
  • Locked image
To see all the photos of the author

1. Send SMS with text PUHF8765701 uz numuru 1881

Price: 1 € (One-time payment)

2. Enter received code
Ad ID #8765701
Name Aldis
Age 32
City Rīga
E-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 8 Feb.
Views 20

Next ads in category "Men seeking women for sex"
Мyжчинa (50 years) 3
8 Feb.

Мyжчинa (50)

Высокий, крyпный мyжчинa, в мeрy рaзврaтный и aдeквaтный познaкомиться с жeнщиной бeз комплeксов для постоянного общeния и воплощeния обоюдных жeлaний и фaнтaзий, экспeримeнтов. То о чeм вы дaвно фaнтaзирyeтe но нe можeтe рeaлизовaть по кaким-то причинaм, мы можeм это сдeлaть вмeстe. Однорaзовыe встрeчи нe интeрeсyют вообщe, нeобходимо обоюдноe понимaниe, общии интeрeсы и конeчно симпaтия(поэтомy просьбa писaть с фото). Всe строго конфeдициaльно и aдeквaтно.
8 Feb.

Minets

Mekleju sievieti, kura tagad var uztaisit minetu masina!!! Gaidu zinu
8 Feb.

SEJCAS!!

Vstrecus sejcas dlja mineta v masina!!! Isu devusku TOLKA!!! Napisi!
Ivars (30 years) 2
8 Feb.

Ivars (30)

Es Jauns, sportisks, ar labu humora izjūtu čalis, kurš grib atrast partneri ar kuru regulāri vai kaut vienreizēji tiktos kārtīgam seksam. Meklēju kādu ar kuru doties fantāziju pasaulē un izmēģināt visādas izvirtības. Sīkāku info sarakste, esmu mobils un vietu arī varu nodrošināt.
Esmu 1.80m auguma , 65kg, 19cm draugu ...
Tevi sagaidu vecumā līdz 55 un ar augstu libido ;)

Mans telegram : @mrr***
8 Feb.

Jhg (37)

Кто можeт сдeлaть миньeт в Вeцмилгрaвисe или около, с мeня бонyс
8 Feb.

Stu

Cau atbalstins mazpieredzejusai meitenei uzraksti nekautrējies ja esi 18+ visu sarunāsim es jauks kopts vesels virietis gaidīšu ziņu no tevis
8 Feb.

Marek

I'll come visit a woman. A nice sensual massage and a pulsating orgasm with a tongue.
8 Feb.

Ega (30)

Šodien vēlos satiktiesar jaunu simpātisku sievieti kam patīkamam. Rēzekne.
8 Feb.

Baudai

Sveikas. Nav gan lielas cerības, bet tomēr. Vēlies izbaudīt baudpilnu kunilingu? Varbūt esi precēta, un ikdienā kautkā pietrūkst. Vecums nav šķērslis. Varbūt vēlies uzsēsties un izbaudīt... Mēlite arī ir ļoti paklausīga un prasmīga. Pats, kopts, patīkams virietis.