karumnieks (42 years)

sveikas jaukas sievietes! Vēlos iepazītie ar Sievieti, kura vēlētos ik pa laikam satikties seksam. Bez saistībām. ceru uz tikšanos. Esmu simpātisks kopts, griboss!loti neratns mekle loti neratnu nogribejusos sievietiti tagad. Vēlos iepazīties ar ļoti gribosu, kurai patīk sekss. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Seksosim un baudisim viens-otru! Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir seksa velme. Un, protams, vēlme to baudit. sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribeju$os un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tik$anam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. pardaugava. satiktos tagad
Ad ID #8670554
Name karumnieks
Age 42
City Rīga
E-mail siz***@inbox.lv Get e-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Nov. 2025
Views 14

Next ads in category "Men seeking women for sex"
Nov. 2025

neratnulis (41)

varbut tagad pie arkadijas parka ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. pardaugava. satiktos reali tagad
Nov. 2025

gribulis (40)

varbut kadai jaukai sievietitei garlaicigi? varbut tagad pie arkadijas parka ir kada loti neratni noskanjota, gribosa sievietite, kura velas satikties tagad?varbut kadai damai varetu intereset? mekleju sievietiti tagad! gribas paspeleties ar lelliti!paspaidit, pamicit, izmantot pec pilnas programas sveikas milas sievietites! sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribeju$os un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tik$anam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. pardaugava. satiktos tagad, kopigai seksa baudisanai. un atputai. satiktos tagad!
Nov. 2025

250€ (37)

Vai šeit ir kāda simpātiska, slaida, kopta sieviete(18-35), kura vēlētos tikties?
Nov. 2025

Mirazh777 (39)

Tiksos, ar sievieti 39 gadi Riga un apkartne, varu piebraukt, bonus iespejams, tie kuri tada veida pelna, katru dienu, neinterese, vatsap 2 cetri 9 sesi 7 tris 3 cetri raksti, zvani.
Ralfs (19 years) 2
Nov. 2025

Ralfs (19)

Sveika, meklē kādu ar ko atpusties šovakar ? Raksti/ zvani un visu sarunasim tel nr 24/83/63/3O samaksašu ari :) esmu gatavs visam ko tu iedomajies.
Nov. 2025

xryder (40)

Tagad uzaicināšu ciemos pakļāvīgi jaunāku meiču bez kompleksiem 200e plus taxi
Nov. 2025

Tomass (33)

Foršs, mīļš puisis vēlas satikties ar meiteni. Vecumam nav nozīmes. 28viens21viens97
Nov. 2025

Čau (28)

Bonuss sievietei. Interesē sieviete kas vēlētos karstu mēli starp savām kājām. 😉 Интересуюсь женщиной, которая хотела бы ощутить горячий язык между ног. 😉
Nov. 2025

5000eur

Sveiki. Es strādāju finanšu jomā un labi peļņu, taču ar laiku iepazīsies ir švakāk. Es meklēju sievieti ( ap 18 gadi), ar kuru var iet uz dažādiem randiņiem, kopīgi pavadīt laiku. Ir svarīga ari cilvēku komunikācija, labs sex būs, ja varēsim brīvi justies. Interesē tikšanās 1-2 reizes nedēļā. Piedāvāju Tev bonusu līdz 5000 eur mēnesī ( neskaitot randiņu izdevumus). Summa ir pietiekami liela. Ja Tev ir interese, atsūti savu vecumu, dažas fotogrāfijas un nelielu aprakstu par sevi.