Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 19 May
Views 23

Next ads in category "Men seeking women for sex"

Kārlis (33)

Sponsorēšu koptu sievieti par kofidencionālām tikšanās reizēm. Esmu simpātisks un materiāli nodrošināts vīrietis.

Andrejs (43)

Sveiki varbut šeit ir kada gados vecaka siev 50+ kura velas sex ar jaunaku vir man 43-1. 70-90 droši rakstam nakautrejamies

Reinis (27)

Jauns, gara auguma, kopts vīrietis meklē sievieti seksam! Patīk ļoti dažādas sievietes!!

Tievu MEIČU 18+

Kuldiga būtu tagad JAUNA superīga meiča , kura ir super tieva…. (Ar šauru vidukli, smalka)Vēlētos uzsēsties uz sejas , lai viņas kārtīgi apstrādā ar mēlīti? Tu 18+, ar vēlmi tikties tagad un baudīt …. Gaidu Tavu ziņu. Sarunāsim visu sīkāk pie saziņas kas un kā!!! Uz tikšanos drīzumā.

Valdis (47)

Meklēju sievieti kunilingam. Vēlētos daudz maz regulāras mīļāko attiecības - no manis bonus. Dod ziņu - par visu vienosimies! Īsumā par sevi - izskatīgs, mobīls, zolīds. Augumā 1. 82m , svars ap 90kg. Lai attālums nekļūtu par šķērsli - būtu labi, ja tu būtu no Rīgas, tuvā zemgale, vai tuvā kurzeme.

Minets (43)

Vēlos izbaudīt minetu manā auto. 70eur bonus Tev.

Edgars (43)

Šodien meklēju meiteni bez kompleksiem 250€

Max

Vai ir kāda forša dāma kura būtu gatava šodien tikties un sagrēkot pret dāsnu bonusiņu? Es kopts izskatīgs vīrietis. Viss konfidenciāli.

Виктор (30)

Всем привет!Ищу секс подругу которой хочется ласки и тепла на постоянном основе.