Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 7 Dec.
Views 16

Next ads in category "Men seeking men"
7 Dec.

Garšīgs

Iedošu atsūkāt koptam čalim. Bonuss no tevis, pie abpusējām simpātijām arī tev pasūkāšu. Man 33, slaids bez liekā svara.
20cmAkt (24 years) 3
7 Dec.

20cmAkt (24)

Ļaušu sūkāt savu 20cm lielo daiktu par bonusu man. Esmu Aktīvs, vīrišķīgs, īsts, vesels un meklēju pasīvu, labu sūkātāju ar vietu centrā, kas gribētu kārtīgi, dziļi un prasmīgi sūkāt man. Ar smuku CD vai Tranny arī vienmēr esmu gribējis satikties. Esmu 187/71 20cm LV/ENG Ja rakstīji iepriekš un es neatbildēju, raksti vēlreiz Esmu tikai aktīvs takā ceru ka nekas abpusējs neinteresēs
7 Dec.

O (22)

Mekleju Lielo, rakstit telegramma.
7 Dec.

S3x

С кем бы встретиться с утра. Уни 42 183 86 15
7 Dec.

Noslepums (24)

Sveiks man ir vieta lidz 5:30 rītam un es dodu seksu par naudas bonusu , sukaju labi un dodu sevi drazt , atbrauc un izdarisim bus labi man un tev .
7 Dec.

Dzēsts lietotajs (50)

Kuru izdrazt šovakar? Vieta ir.
7 Dec.

Pasūkāšu (19)

Jauns slaids puisis meklē smuku virieti no 18 lidz 30 ar lielu un apkoptu pimpi 😋
7 Dec.

Познакомлюсь

для встреч с постоянным, реальным пассивным мужчиной. До 49 лет. Худощавым, Стройным!!! Знакомлюсь реально!!! У тебя, Авто или Место В Юрмалa. Не интересны вопросы и переписка.
Pasīvs (38 years) 4
7 Dec.

Pasīvs (38)

Apmierināšu aktīvu vai divus. Varu atsūkāt. Varu atdoties. Vari paspēlēties vai pastaipīt mani ja vēlies. Ir iespēja piesaistīt vēl vienu aktīvu. Vieta Sarkandaugavā. Bez komercijas. Es 38/185/90/17