Juris (40 years)

Кто в мешсемсе живёт? Мне 40 место Есть Хочу отсосать молодому Парню Или женатаму До 40 лет О нанимность Га грантиро магу заплатить Договоримся Пишит
  • Juris (40 years) (Photo!) gets acquainted with a man (#8664334)
Ad ID #8664334
Name Juris
Age 40
City Rīga
E-mail and***@inbox.lv Get e-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 12 Nov.
Views 28

Next ads in category "Men seeking men"
12 Nov.

Uldis (50)

Kas atnaks novilks man biksites! Es uni akt 50. 184. 77. 19.
12 Nov.

Blowjobrimjob (24)

Es jauns pasīvs, varbūt kāds vēlās šodien satikties Sūkāju, laizu
12 Nov.

atdošos (46)

Meklēju masieri kurš izmasēs visas vietiņas.
12 Nov.

Нежно минет в авто (50)

Хочу сделать нежный минетик в авто. аккуратному мужчине. мне 50-170-88. vacap 2 пять2 три девять8восемь семь
12 Nov.

Ищу парня 18-22года (50)

Тебе 18-22любишь делать минет. пиши познакомимся
12 Nov.

or

kto hocet otsosatj na Sarkandaugave
12 Nov.

dv

delaju massaz prostati, razrabativaju i rastjagivaju anal, umeju fistovat, Masēju prostatu, attīstu un stiepju tūpļa, varu dūrēt, attīstot un stiepjot anālo, fistoju
⭐️ Just ♥️ Relax ⭐️ (35 years) 9
12 Nov.

⭐️ Just ♥️ Relax ⭐️ (35)

Sveiks 🤗 Es piedāvāju klasisko, erotisko, sportisko un citas masāžas ☯️ Ir iespējams arī sekss, Es aktīvajā lomā 💞 Atrodos Rīgas centrā, bet varu arī atbraukt ciemos pie Jums 🚘 Man ir liela pieredze, labas atsauksmes un Es ievēroju konfidencialitāti ⚕️ Strādāju no divpadsmitiem līdz divdesmit vieniem, pēc iepriekšēja pieraksta ☎️ Ja ir vēlme satikties, tad droši zvani vai raksti, varbūt būšu pieejams tuvākajā laikā. Ar cieņu, Aleksandrs.
Janis (50 years) 3
12 Nov.

Janis (50)

Nesteidzigi mekleju aktivo ar vietu kurs grib ik pa laikam izpist šito sportisko pecpusi . Varat but ari divatā. Lietots ļoti maz . Es 50. 181 84 18.