Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Jul. 2025
Views 149

Next ads in category "Men seeking men"

Jānis

Iedošu mutē pa 50 eur!
Var arī ko vairāk par attiecīgu samaksu!

velo

kto na velo kataetsa v Kalngale ?

Māris (40)

Ogres rajonā ir kāds kas grib izdrāst vīrieti dibenā?

Bj (23)

Kāds šovakar vēlas satikties? Es jauns, pasīvs 23, sūkāju, laizu

Sex (31)

Hei
Meklēju kādu čali kas izpisīs mani.
Es 31. 170. 75. 17 pas

Vakarā (33)

Šodien vakarā ap 21. 30 būšu Rīgā. Gribētu pie kāda piebraukt uz ātru paniekošanos. Gribu lai man pasūkā. Ja Tev skūts dupsis varu arī ieslidināt tur. Nav nekāds lielais aparāts un ātri beidzu. Ja interesē tad raksti, un pievieno bildi. Līdz vakaram.
Oleg 2

Oleg

Хочy нaйти 2 дрyгa кто хочeт взять пaрня, и использовaть кaк свою сeкс игрyшкy. Опыт с мyжчинaми был дaвно и нe большой. Я хочy ощyтить сeбя в роли сeкс рaбa. Ждy прeдложeний

enjoys (37)

Sveiki, brīva diena, vēlos aizbraukt ciemos pie vecāka, 50+ gadi kam arī patīk sieviešu lietas. . . . esmu uni, bilde mana.
Būtu labi Salaspils-Sigūlda-Ogre rajonā. . . %hiddenMail%

Dainis (46)

Sveiki. Gribētos iepazīties ar precētu vai brīvu virieti no 30 līdz 45 gadiem ar koptu un simpātisku vīrieti
orolom seksiņam vai arī varam kopā masturbēt. Vieta būtu man. Patīk man vīrietis nedaudz ar spailvainām krūtīm. Būtu forši ja esi ar auto Un varētu šatad satikties. Viss slepeni un viss stingri starp mums abiem. Viss sīkā ē-pastā. Visu varam sarunāt sīkāk.