Oral (46 years)

Iedošu nosūkāt locekli foršam, slaidam čalim līdz 30 gadiem. Varam arī abpusēji, jo man ari patīk gan sūkāt, gan HJ, gan JO. Esmu vesels, kopts, slaids, sakarīgs, nodrošināts vīrietis 46/187/82/18, slaids. Ir vieta, ir auto. Ja esi jauns un kautrīgs - varu atbalstīt ar bonusu. Rakstīt uz e-pastu!
  • Oral (46 years) (Photo!) gets acquainted with a man (#8731421)
Ad ID #8731421
Name Oral
Age 46
City Rīga
E-mail lov***@inbox.lv Get e-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 10 Jan.
Views 109

Next ads in category "Men seeking men"
Fantasy🔥 (28 years) 4
10 Jan.

Fantasy🔥 (28)

Laika pavadīšana par atlīdzību ;) Masāža, maigs BDSM, kompānija, klasika un vēl vairāk :) Attēli ir mani :) Spending time for a reward;) Massage, soft bdsm , company, classic and more :) Pictures are mine :) Провожу время в качестве награды ;) Массаж, мягкий БДСМ, компания, классика и многое другое :) Фотографии мои :)
10 Jan.

Girts (50)

Es vīrietis 50. 1. 80. 90 no Rīgas meklēju partneri oralam vai anālam seksam no Rīgas tev jabūt vecumā no 18-65 varbūt spalvains ar labu lielu pimpi!
10 Jan.

Kuce (25)

Sveiki meklēju pie ka dzivot ka verdzene protams strādāsim kopa un ttlk , mantinas ari ir , ja jr piedāvājumi raksti
10 Jan.

or

kto soset na sarkandaugave
10 Jan.

dv

delaju massaz prostati, razrabativaju i rastjagivaju anal, umeju fistovat, Masēju prostatu, attīstu un stiepju tūpļa, varu dūrēt, attīstot un stiepjot anālo, fistoju
10 Jan.

fi

fistuju, rastjagivaju anal, vozmozni drenaz clena i porka, igri s jaicami i clenom
10 Jan.

Auto (35)

Es jauns puisis, velos panjemt mute, tava auto, lielu locekli virs 19cm. Es 175cm 82kg 16. Gribu lai beidz mute.
10 Jan.

Массаж

Массаж члена в две руки .
10 Jan.

Sukataji

Gribi regulāri sūkāt? Raksti