Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added Yesterday 18:48
Views 23

Next ads in category "BDSM"
Yesterday 18:45

Ищy помощь дeвyшки

Пaрню 35 лeт нyжнa нeбольшaя помощь от дeвyшки, нe связaннaя с сeксом
Услyгy оплaчy. Встрeчa короткaя, возможно зaрaнee всe обсyдить.
Большaя просьбa к дeвyшкaм нaписaть.
Yesterday 18:09

Paklausiga (27)

27. pufiga. Gribu perversu seksu ar vairakiem. Veseliem.
Yesterday 17:55

V+V (33)

Gribu apmierināt aktīvu vīrieti. Esmu simpatisks sportisks bi pasīvs. 33/183/85/17, atvērts piedāvājumiem.
Yesterday 17:47

Guntis (46)

Iepazīšos ar sievieti (ap 53-68 gadi), kurai nav vai trūkst vīrieša un gribas reāli satikties, pārgulēt ar jaunāku, mīļu, jauku un arī pakļāvīgu vīrieti!
Yesterday 16:33

Edgars (44)

Iepazšos ar sievieti, kura grib drāzt ar straponu pakļāvīgu, padevīgu vīrieti!
Yesterday 16:26

Interracial (28)

Hello . Looking for afro , indian , chinese or any other international student girl for interracial sex on Monday in my place . Looking for fwb relations with non Latvian girl living in riga or Jurmala . I have car . Not interested in payed services . Tg kand9420
Yesterday 16:24

Lauku meiteni

Čau . Meklēju realu gribošu lauku meiteni mājsaimnieci kura darba dienas pa dienu garlaikojas mājas regulāram tikšanām seksam . Interese no Tukuma novada vai tuvāk Jūrmalai. Auto ir , vieta arī Slokā . Varam tikties pirmdien . Atbraukšu pie Tevis vai pakaļ. Patīk laizīt , rupji drāzt un sievietes ar formām . Komercija un sarakste neinteresē .
Mikee (24 years) 2
Yesterday 15:38

Away: 15:30Mikee (24)

Meklēju dāmu, kurai patīk CBT (cock and ball torture) temātika. Liela pieredze, gandrīz nav taboo.
Esmu izskatigs, kopts, ar vietu centrā. 35g. 192/83. Sodien pat jautraj pie dabas!
Yesterday 15:33

kapro mutē (44)

Slaids vīrietis mekle meiteni kura gribetu sajust kā no viņas brūnā masa spiežas vīrietim mutē . Intresē tada kurai tas butu intresanti patīkami nevis jā varetu ja gribi to izdarit .... protams ir jabut simpatijam un tadelj no sakuma komunikacija saruna un ... esmu reals virietis ir vieta varu aizbraukt un tamlidzigi cits nekas nav vaidzigs . Ja esi tik drosmiga un ar velmi raksti es velos ko tadu .