Strādāju ar mēli

Paklausīgs, simpātisks vīrietis. Ļoti labi strādāju ar mēli. Meklēju meiteni vai divās, trīs draudzenes. Varu piedāvāt pastāvīgu bonusu.
  • Strādāju ar mēli (Photo!) wants to tie sadomasochistic acquaintance (#8756977)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
To see all the photos of the author

1. Send SMS with text PUHF8756977 uz numuru 1881

Price: 1 € (One-time payment)

2. Enter received code
Ad ID #8756977
Name Strādāju ar mēli
Country Latvia
E-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 31 Jan.
Views 66

Next ads in category "BDSM"
Рaботaю язычком. 8
31 Jan.

Рaботaю язычком.

Послyшный, симпaтичный, очeнь хорошо рaботaю язычком. Ищy дeвyшкy или двyх, трёх подрyжeк. Могy прeдложить вaм постоянный бонyс.
Ищy молодyю 9
31 Jan.

Ищy молодyю

Привeт. Я строгий пaпик. Ищy молодyю дeвyшкy от 18 лeт. Для рaзных игр с игрyшкaми. , связывaниe, yнижeниe, лёгкaяпоркa.. Можно с сeксом или бeз сeкс. Могy постоянно поддeрживaть финaнсово. Ригa или ближaйшиe городa. Всe можeм обговорить.
Meklēju jaunu 5
31 Jan.

Meklēju jaunu

Sveiki. Esmu stingrs simpātisks vīrietis. Meklēju Jaunu meiteni dažādām spēlem ar sex mantiņām. Sasiešana, soft bdsm. Varam ar sexu vai bez sex. Tev no 18 gadiem. Rīga vai tuvākās pilsētas. Varu pastāvīgi sponsorēt tevi. Visu varam aprunāt.
31 Jan.

Dream Dream (37)

Hey! Ar fantāziju bagāts vīrietis, ar nelielām interesēm pēc BDSM fantāziju īstenošanām! Iepazīšos ar simpātisku meiteni/dāmu, kurai pliks sekss nav interesants! Pats esmu diezgan simpātisks, sportisks, kopts, pieklājīgs vīrietis, kas gatavs baudīt un sniegt baudu! Ja tev ir līdzīgas vēlmes, tad butu interese iepazīties un ļauties kam aizraujošam! Vairāk par mani un tevi mēs varam ēpastā! Esmu diezgan turīgs, tāpēc iepriecināšu tevi ar pārsteigumu 😉🌷 text me!
31 Jan.

Dr. Dominus (39)

Dāmai trūkst asu izjūtu, garlaicīgi, nav baudījusi apakšējās lomu tematiskās izklaidēs? Psiholoģiski izsmalcinātas sadomazo izklaides kārtīgām, labi audzinātām sievietēm. Labākais Bargais Kungs. Tikai sievietei, ne jaunākai par 18 un ne vecākai par 47. Par sevi pārliecināts, ar harizmu apveltīts Bargais Kungs dod iespēju sievietei iepazīties ar plašu tematisko izklaižu spektru. Atbilde tikai izvērstām vēstulēm, jāuzraksta par sevi, savām vēlmēm, nosacījumiem, kompleksiem, motivāciju, godīgi jānorāda savi antropoloģiskie parametri. Labas manieres, augsta morālo vērtību skala un tikumība apsveicamas. Minimālās prasības pret potenciālo apakšējo - jābūt labā fiziskā formā, svaigi depilētai, pēc manikīra, pedikīra un friziera apmeklējuma, vizuālais - klasiska skaistule vai kārna alternatīvā meitene, jāierodas labā noskaņojumā. Patīk izsmalcināta atpūta, sesijas pēc noskaņojuma - ar uzsvaru uz fiziskām, psiholoģiskām vai ezotēriskām sajūtām. Nervu sistēma stabila, ar fizisko veselību viss kārtībā. Diskrētums un cieņa pret apakšējās pamatvērtībām mans princips. Fiziski saudzīga attieksme, ja ir objektīvi attaisnojoši apstākļi(pataloģiski vērīgs laulātais draugs utt. ). Izklaides specifiskas, ārpus izklaidēm neatbalstu rupjību, banalitāti, intelekta trūkumu un uzviktu, nekomfortablu atmosfēru fonā. Jūsu sadzīviskās vai cita veida problēmas ne mazākā mērā neinteresē, meklēju jauku, psiholoģiski stabilu rotaļu biedreni sadomazo izklaidēm apakšējās lomai. Var būt gara auguma, ar liekiem kilogramiem un lielu dzīves pieredzi neinteresē. Saņemies tieši šovakar un uzraksti. Veiksmīgu dienu!
31 Jan.

Sugardaddy (36)

jauks, 36 gadus vecs, 2m gars, speeciigas miesasbūves, izturīgs gulamistabā;) , ar labu un palielu rīku;), darbos ieslīcis bet ar velmi patstāvīgam var arī slepenam piedzīvojumam ar tevi- jauku, atraisītu un gribošu meiteni. Esmu nodrošināts un tevi arī varu matreāli nodrošināt lai tev nekā netrūktu.
31 Jan.

Trampling

Ты хочeшь что бы тeбя зaтоптaли сaпогaми? Для нaшeй вeчeринки с подрyжкaми ищeм рaбa под нaши сaпоги и кaблyки. Бyдeт yнизитeльно и больно! Вход плaтный.
31 Jan.

arnis (46)

Vēlos piederēt sievietei un tikt izmantots nopērts!
Jūtos kā mauka, pret kuru tā arī vajadzētu izturēties. Varbūt kundze pasūtīs sev mauku?!
XXXL (28 years) 9
31 Jan.

Away: 12:16XXXL (28)

Vēlos iepazīties ar sievieti 18-50
Esmu simpātisks puisis. 180cm.
Esmu no Rīgas. Bildes 100% manas.
Ļoti gaidu vēstuli ;)