Сообщить о несоблюдении правил

3 мар.

Māris (31)

Sveiki. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai vispār pastāstīt par Rīgas video zālēm? Kas tur ir kas nav? Ir tur vai nav sienas ar caurumiem kur var nopisties? Kāds ir bijis? Vai kāds ko vismaz zin ko? Un kur labāk iet?
3 + 1 =

Mūsu kontakti:

WhatsApp: +37128319913
Telegram: sensora_lv
E-mail: [javascript protected email address]

Lietošanas noteikumi: Правила
Pakalpojumi un cenas: Услуги и цены
Valsts un policijas pieprasījumiem: [javascript protected email address]
Reklāmas iespējas: [javascript protected email address]

Портал обслуживается © Sensora, SIA
Reģ. Nr: 40203240423
Dzirnavu iela 140, Rīga LV-1050, Latvija
Bank: AS "Swedbank"
Kods: HABALV22
IBAN: LV16HABA0551047966229