Thundertaken (39 лет)

Apakšējais vīrietis iepazīsies ar Kundzi pastāvīgas bdsm prakses realizēšanai. Prioritāte-stingra dominēšana, pēriens-no flogera līdz rotangam, orgasma kontrole, manipulācijas ar locekli un anāla stimulācija. Dažādi fetiši. Ir iespējama relaksējošā masāža Kundzei, ilgs kuni/ani. Plašs spektrs ar palīgrīkiem, mobils, ir tikšanās vieta, ir iespēja tikties bdsm studijā. Kundzes vēlmes pirmajā vietā un esmu atvērts eksperimentiem.
  • Thundertaken (39 лет) (Фото!) что-то ищет (№8712249)
  • Locked image
  • Locked image
Чтобы посмотреть все фотографии автора

1. Отправьте СМС с текстом PUHF8712249 на номер 1881

Цена услуги: 1 € (Единовременный платёж)

2. Введите полученный код
Latvia, Rīga/Ķengarags
Отошёл
Сообщение Подписаться
ID объявления #8712249
Имя Отошёл: 6:39Thundertaken
Возраст 39
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено дек. 2025
Просмотров 166

Следующие объявления в категории "Кто-то ищет что-то другое"

Normunds (46)

Gribu izvirtīgas sarakstes!😉

Bi virietis (51)

Познaкомлюсь eсли ты нa aвто.

Sievieti ar auto (32)

Ir vajadzīga sieviete ar auto kura mani aizvestu no Rīgas uz Tukumu 9 no rīta būšu Rīgā.

rupji (38)

Meklēju sievieti vai meiteni ne klasiskam seksam, bet kam rupjākam, skarbākam. Varbūt atradīsies kāda kura vēlas ko tādu, bet nav ar ko realizēt? Protams slepenību apsolu, vieta arī ir, tā kā vari būt attiecībās esoša ja nu kas. Atrodos stapr Jēkabpili un Pļaviņām.

Haris

Kura ari veletos mani pabarot ar savam krutim

Baiba

Sveiki!Steidzami vajadzīga naudiņa-apmaiņā pret intīmām foto, video, ilglaicīgu saraksti vai varu savas biksītes nosūtīt. . raksti epastā, visu sarunāsim. .

visas rakstat man (33)

Vecumam nav nozimes. 2708s0s825 Mekleju sex ar kadu meiteni vai sievieti vai pari varbut kads man piedavat sex ar jusu sievu vai jusu draudzeni vai ko citu.

Jānis (30)

Meklēju meiteni kura ljoti grib palikt stāvokli .

Gangbang women (35)

Tiek meklēta viena skaista sieviete priekš GANG BANG pasākuma, kur piedalītos 3-4 vīrieši. Visi vīrieši seksīgi, pārliecināti un sportiski! Vieta- lux viesnīca vai Pierīgas pirtiņa. Laikus varam saskaņot un protams vēlmes. Centīsimies arī forši pateikties 😉