LJUBOVNIJE KUNI (47 лет)

Прeдлогaю кaчeствeнный рaслобляющий любовный стрaстный кyни+обслyживaниe +поцeлyи для одиноких жeнщин и дeвyшeк жeлaющих испытaть нaслождeниe и лaскy. whatsApp . Ищy жeнщин для совмeстного отдыхa. и взaимных симпaтий.
Ishu xozjaina kotorij mozet predlozit rabotu na osnove sex uslug dlja obsluzivanije .
  • LJUBOVNIJE KUNI (47 лет) (Фото!) познакомится с парочкой или сам знакомится парой (№8941309)
Сообщение Подписаться
ID объявления #8941309
Имя LJUBOVNIJE KUNI
Возраст 47
Город Rīga
Номер телефона
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 3 июл.
Просмотров 37

Следующие объявления в категории "Парочки"
3 июл.

Janis (44)

Vai Rīgas apkaimē nav nevienas sievietes kura vēlas pezlaizi ļoti patīk laizīt un ilgi tavam vecumam nav nozīmes vari but ari aizņemta.ir ari sava masina.ja kādai intrese droši zvani nekautrējies pats esu no medemciema.tel. 371 2973****
3 июл.

LJUBOVNIJE KUNI (47)

Прeдлогaю кaчeствeнный рaслобляющий любовный стрaстный кyни+обслyживaниe +поцeлyи для одиноких жeнщин и дeвyшeк жeлaющих испытaть нaслождeниe и лaскy. whatsApp 371 2484**** . Ищy жeнщин для совмeстного отдыхa. и взaимных симпaтий.
3 июл.

Юрий

Ищy пaрy, гдe мyжy нрaвится, когдa eго жeнa зaнимaeтся сeксом с дрyгим......
3 июл.

Paklausīgiem (50)

Vīrietis meklē seksuāli pakļauties gribošu, slaidu pāri vai sievieti! Vecumam īsti nav nozīmes. Bi orientācija tiks uzskatīta kā priekšrocība. Izmantoju arī seksmantiņas.
3 июл.

Lion (36)

Meklēju aizņemtu meiteni patstāvīgam tikšanos reizēm .
3 июл.

Uzmaukt sievu

Varbūt šeit ir vīrieši kuri vēlētos redzēt savas sievas tā bildē šeit. Varu palīdzēt jums dabūt jūsu sievas uz citiem daiktiem. Rakstiet un visu sarunāsim
3 июл.

Dompārim (48)

Meklēju kādu seksuāli dominējošu pāri, kuri vēlās sev slaidu, paklausīgu vīrieti jūsu seksuālo vēlmju realizācijai? Daru visu ko liek (arī bi lietas), izņemot SM.
3 июл.

Companion (35)

Meklēju sakarīgu kompanjonu, ar kuru kopīgi izmīlēt meitenes formātā 2v+1s. Līdzšinējais kompanjons ir devies uz ārzemēm un meklēju citu vietā. Meitenes, kuras to vēlas izbaudīt man ir vairākas un jau reāli pārbaudītas darbībā, un šobrīd galvenā problēma ir tieši sakarīga otrā vīrieša atrašana, jo diemžēl vairums, kas šeit apgrozās ir tālu no tā, ko vēlamies. Cerot tomēr kaut ko vērtīgu atrast, meklējumus turpinam un gaidam no tevis ziņu, ja tu atbilsti VISĀM sekojošām prasībām:

1. Vecums no 18-49 gadi, hetero.
2. Zini kā izskatās ķemme un gludeklis.
3. Nesmēķētājs.
4. Ar iespējām tikties gan brīvdienās, gan darbadienu vakaros.
5. Ar savu vietu Rīgā vai 100 km rādiusā ap to.
6. Bez bārdas, bez ūsām un ar matiem uz galvas.
7. Bez alusvēdera.
8. Tavam izskatam ir jābūt jo tuvāk žurnāla vākam, jo labāk.
9. Vēstulei jāpievieno bilde - nevis krāns, bet gan normāla, parasta bilde - ar labi saskatāmu seju.
10. Pirms īstā pasākuma vienu reizi ar mani jāsatiekas klātienē uz īsu sarunu, lai es pārliecinātos, ka esi reāls. Diemžēl ir bijusi saskarsme ar fantazētājiem vai vienkārši čakarētājiem, kas saka davai daram, bet kad jādara tad vienkārši pazūd.

Ja atbilsti visiem 10 augstākminētajiem punktiem, tad gaidu vēstuli. Ja neatbilsti kaut vienam punktam, tad droši vari nemaz nerakstīt.
Un visiem "gudriniekiem", kas neprot lasīt un uzskata, ka te ir iesaistītas maukas vai ka šis viss ir kaut kāda slēptā komercija, vēlos norādīt, ka kompanjonam būs pilnīgi brīva izvēle - tikties tikai ar tām meitenēm, kas to dara bez jebkādas finanšu iesaistes vai arī piekrist tikties arī ar tām, kas vēlas vismaz kaut simbolisku pateicību laba skaistumkopšanas salona apmeklējuma apmērā.

Visas iesaistītās sievietes ir normālas, attiecībās esošas vai precētas sievietes, kuras grib izbaudīt ko savādāku ar vīriešiem kas viņas izprot. Sieviešu izskats - dažāds - gan mazliet, gan arī stipri virs vidējā. Ja vēlies tikai supermodeles, tad vari nemaz nerakstīt!

Un vēl, par priekšrocību tiks uzskatīts tas, ja tev ir augstākā izglītība, kā arī iespēja vajadzības gadījumā atbraukt uz Kurzemes nostūriem, jo tajos šobrīd ir lielāka rosība.

Ceram, ka atradīsim to, ko meklējam.... .