Xxx (56 лет)

Pāra meklējumos kuriem interesē sex izklaides. Es bi. uni. patīk lomu spēles un bdsm. Vr realizēt jūsu fantāzijas un velmes. 56. 180. 90.
ID объявления #8415976
Имя Xxx
Возраст 56
Город Rīga
Электронная почта vas***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 18 мая
Просмотров 32

Следующие объявления в категории "Парочки"
FUN FUN 🙌😎 (29 лет) 2

FUN FUN 🙌😎 (29)

Hey! Labprāt šodien satiktos ar kādu puisi vai vīrietis no 20 līdz max kādiem 35-40 gadiem, kuram patīk sniegt rimming? 🍑🙏 Man ir neliela pieredze ar rimming, bet šī lieta ļoti patīk un sagādā milzīgu baudu. Labprāt izbaudītu labu rimming no forša džeka. 🔥🔥🔥 IR VIETA! Pretī varu iespējams uztaisīt handjob/ blowjob vai arī varam vienoties par kādu labu ATLĪDZĪBU tev par laiku un darbu, ja tas ir nepieciešams. Man 29 gadi, esmu kopts, bi džeks. Ja pats to nedari, varbūt vari ieteikt kādu vai arī padalīties ar pieredzi?

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā

Otto (32)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.

Companion (35)

Meklēju sakarīgu kompanjonu, ar kuru kopīgi izmīlēt meitenes formātā 2v+1s. Līdzšinējais kompanjons ir devies uz ārzemēm un meklēju citu vietā. Meitenes, kuras to vēlas izbaudīt man ir vairākas un jau reāli pārbaudītas darbībā, un šobrīd galvenā problēma ir tieši sakarīga otrā vīrieša atrašana, jo diemžēl vairums, kas šeit apgrozās ir tālu no tā, ko vēlamies. Cerot tomēr kaut ko vērtīgu atrast, meklējumus turpinam un gaidam no tevis ziņu, ja tu atbilsti VISĀM sekojošām prasībām: 1. Vecums no 18-49 gadi, hetero. 2. Zini kā izskatās ķemme un gludeklis. 3. Nesmēķētājs. 4. Ar iespējām tikties gan brīvdienās, gan darbadienu vakaros. 5. Ar savu vietu Rīgā vai 100 km rādiusā ap to. 6. Bez bārdas, bez ūsām un ar matiem uz galvas. 7. Bez alusvēdera. 8. Tavam izskatam ir jābūt jo tuvāk žurnāla vākam, jo labāk. 9. Vēstulei jāpievieno bilde - nevis krāns, bet gan normāla, parasta bilde - ar labi saskatāmu seju. 10. Pirms īstā pasākuma vienu reizi ar mani jāsatiekas klātienē uz īsu sarunu, lai es pārliecinātos, ka esi reāls. Diemžēl ir bijusi saskarsme ar fantazētājiem vai vienkārši čakarētājiem, kas saka davai daram, bet kad jādara tad vienkārši pazūd. Ja atbilsti visiem 10 augstākminētajiem punktiem, tad gaidu vēstuli. Ja neatbilsti kaut vienam punktam, tad droši vari nemaz nerakstīt. Un visiem "gudriniekiem", kas neprot lasīt un uzskata, ka te ir iesaistītas maukas vai ka šis viss ir kaut kāda slēptā komercija, vēlos norādīt, ka kompanjonam būs pilnīgi brīva izvēle - tikties tikai ar tām meitenēm, kas to dara bez jebkādas finanšu iesaistes vai arī piekrist tikties arī ar tām, kas vēlas vismaz kaut simbolisku pateicību laba skaistumkopšanas salona apmeklējuma apmērā. Visas iesaistītās sievietes ir normālas, attiecībās esošas vai precētas sievietes, kuras grib izbaudīt ko savādāku ar vīriešiem kas viņas izprot. Sieviešu izskats - dažāds - gan mazliet, gan arī stipri virs vidējā. Ja vēlies tikai supermodeles, tad vari nemaz nerakstīt! Un vēl, par priekšrocību tiks uzskatīts tas, ja tev ir augstākā izglītība, kā arī iespēja vajadzības gadījumā atbraukt uz Kurzemes nostūriem, jo tajos šobrīd ir lielāka rosība. Ceram, ka atradīsim to, ko meklējam. . . . . . Un ja gadījumā šo tekstu izlasa arī kāda simpātiska meitene, kurai ir interese, par 2v+1s tēmu, tad droši dod ziņu!

Mast

Kāds vēlas video padročīt?

Kuni (55)

Sveiki. Vīrietis, vēlas iepazīties ar sievieti 60+, kura dievina kuni. Esmu adekvāts, tīrīgs un māku glabāt noslēpumus. Rīga un Pierīgā.
Pārītim 2

Pārītim

Sveiki. . Labprat pievienotos realam sexwife vai cucklod pāritim pašasm pieredze minimāla esmu kopts adevkads čalis 33 gadi slaids atvērts kam jaunam. Esmu mob ar auto Rus LV

Grubij52 (52)

Iscju semejnuju paru niznih 45-60 let. . gde muz , , kukold, , . . kotorij ljubit sidetj doma i zdatj zenu s , , ebli, , , kotorij zdet zenu doma i dumaet kak ego zenu seicas ebut kak suku, cto ego zena , , sljuha, , dlja drugo muzika. . ti sam budes otpravljatj ko mne na , , eblju, , svoju zenu. . ti sam budes zdatj ejo i oblizivatj posle ebli. . esli ti mectaes ob etom, to prisilaj ko mne svoju zenu uze segodnja. . ja v , , teme, , iscju imenno takuju paru. . estj dlitelnij opit s takoj paroj niznih izvrascencev . Zdu podrobnoe pismo.

Aleksejs

Ja musina52 let vozrasta zelaju paznakomica s semeinai parai muza i zenoi let pad 56 est v jelgave katoraja realna mozet priti k musine prihoda v gosti muz sasvaei zenoi pri streci v so apsudim isu razvratnuju paracku hacu paprobuvat zene palizat v vrema seksa s muzam interesujet paracka katotaja razvratnaja mest mne est priglasaju tolka serjoznaju paracku stobabes kompliksa ja zelaju stoba kanfedicijalno mesta jelgava stacijas ulica13 vot takuju paracku hacustoba zena bila ozen tolstaja