Pāris (43 года)

Mēs kopts pāris vēlētos iepazīties ar pāri, izskatīsim arī vīrieša piedāvājumus.
ID объявления #8271833
Имя Pāris
Возраст 43
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено фев. 2025
Просмотров 106

Следующие объявления в категории "Парочки"

Mācības

Pievienošos pārim, kas pamācīs sūkāt pim. . laizīt vag... varu atlīdzināt finans

Mekleju darbu (26)

Lv/Ru . Labdien meklēju sievieti vai pari kurā atbalstīs materiāli . Es 26/187/80/18 . Bez aizspriedumiem . Nav dārgi . Palīgs , Personīgais Pavars , apkopējs , vadītājs , laizitajs , kalpotājs , mīļākais .

sueme (35)

Stabils un saprātīgs ģimenes pāris (V39, S35) šodien vai sestdien labprāt satiktos un pavadītu patīkamus brīžus ar simpātisku un komunikablu meiteni vai sievieti (īsti vecuma ierobežojuma nav).

Esma gatavi dažādiem scenārijiem un sekss nebūt nav galvenais. . . kokteiļi, simpātijas starp dāmām (jā, sievietes kompānija galvenokārt pāra dāmai)un forši pavadīts laiks. . .
Ir neliela pieredze, ir sapratne par noskaņu. . uzsvars uz spontanitāti, atklātām sarunām. . . vēlmju izzināšanai

Abpusejai konfidencialitātei ir nozīme:)

RSex (22)

Gatavs šodien tikties ar Pāri vai Sievieti/Meiteni lai karsti pavadītu laiku

Droši rakstiet

Juris (50)

Iepazīšos ar pāri kur vīrietis ir bi.

Vīrietis Labs (41)

Šodien ir kas nerāts padomā un vajag veselu, koptu, konfid. svešinieku? Esmu pieejams. Reāls. Ar auto. Mobils un spontāns. Rīga un 100km ap

Ищeм дeвyшкy. . . (47)

Я и мой сeкс пaртнёр, ищeм рeaльнyю, послyшнyю дeвyшкy/жeнщинy которaя бyдeт исполнять нaши эротичeскиe и интимныe жeлaния.

Paris +V

Kaisligs paris bez bremzem mekle koptu viritie lidz 40 lai atpustos vakaros. !

Tg
sexwifexsex

Massaż (52)

Massaž vagini-klitora-jazikom. . . .
Posluwnij mužčhina DELAET KUNI. . . . .