Alex

Встрeчyсь и мaтeриaльно отблaгодaрю зa близкyю встрeчy симпaтичнyю и стройнyю дeвyшкy до 33 лeт . Писaть нa элeктронный aдрeс или telegram
ID объявления #8543033
Имя Alex
Страна Латвия
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено авг. 2025
Просмотров 39

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"

pie koka (38)

Kura gribētu būt piesieta pie koka un kārtīgi izdrāzta? Ir koks, ir vieta.

Asistentei (30)

2500 mēnesī asistentei ikdienas lietās un ne tikai.

bez gumijas

Mekleju sievieti Rigā , kura grib sex bez gumijas , Es vesels pieklajigs , kopts , Tu ari

Valdis (30)

300 eur sipātiskai rudmatei par tikšanos.

2vas (35)

Simpātisks, turīgs un spējīgs vīrietis meklē divas bi draudzenes baudpilnām tikšanās reizēm.

Rēzekne (27)

Meklēju sievieti seksam Rēzeknē vai apkārtnē. Tu vēlams vecumā no 20-60g. Esmu kopts , sportisks vīreitis. Varu izbraukt. Parametri ir 27/198/94/20. Patīk dažādība, konfidencialitāti garantēju.

Meklēju sub (19)

Es meklēju sev pakļāvīgu meiteni dom/sub attiecībām. Man ir daudz traku fetišu, tomēr, man galvenais ir, lai mana partnere izbaudītu pieredzi. Vēlams, lai nebūtu krietni vecāka par mani. Noteikti pasaki man savus fetišus un limitus. Esmu simpātisks jauns džeks, parametri 171/52/16. Ja interesē, tad droši raksti! Šis neattiecas uz vīriešiem, pat nemēģinat rakstīt.

Sugar (37)

Sugar daddy looking for sugar baby.

Sievieti Jūrmala (35)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju sievieti 18-40 gadi sexam un mīļāko attiecībām . Vieta būs trešdien un ceturtdien pa dienu . Lūgums rakstīt tikai tiem kas var tikties tas dienas . Tg @Kand*** Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī. Vieta un auto ir , atbraukšu pakaļ pa jūrmalu . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .