Nik (55 лет)

Возьмy к сeбe для совмeстного проживaния хyдeнькyю дeвyшкy. Я хороший.
ID объявления #8799692
Имя Nik
Возраст 55
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 9 мар.
Просмотров 26

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"
9 мар.

karumnieks (40)

varbut kadai jaukai sievietitei garlaicigi? varbut tagad pie arkadijas parka ir kada loti neratni noskanjota, gribosa sievietite, kura velas satikties tagad?varbut kadai damai varetu intereset? mekleju sievietiti tagad! gribas paspeleties ar lelliti!paspaidit, pamicit, izmantot pec pilnas programas ! milas sievietites! sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribejuUsdos un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tikUsdanam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 . pardaugava. satiktos tagad!
9 мар.

Anālais (36)

Meklēju sievieti, kurai neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir anālais sekss! Gan anālais sekss, gan dupša laizīšana, gan mēles bāšana dupsī, tas viss man ļoti patīk un uzbudina. Protams, neizpaliek arī klasiskais sekss un orālais sekss. Dievinu, arī kad sieviete sūkā. Zinu, ka šāda sieviete ir retums, bet es vēlos atrast šo īpašo sievieti . . . nesteidzīgi, bet mērķtiecīgi. Ir arī seksa atribūti, patīk lomu spēles un pārsteigt negaidot! Vasarā būtu forši kaut kur pie dabas, kārtīgi ar mēli izlaizīt tev anālo caurumu. Rīga
9 мар.

Raimonds (52)

Bonusiņš dāmai par kuni
9 мар.

Kautrigai (30)

Būšu skolotājs kautrīgai meitenei. Varu labi atlīdzināt
9 мар.

Liepāja (44)

CiwRiw. Gribu iepazīties ar Jauku, nedaudz draisku un forši, ja esi precēta, sievieti, lai izveidotu slepenu un mīļu draudzību!
Nekur nesteidzos. Es precēts vīrietis. Sākumam saziņa epastā, tad vēlāk gan jau redzēsim. Konfidencialitāte ir primārā vietā. Gaidu tavu ziņu. Viena teikuma ziņas nav vēlams. Buča pagaidām😘
9 мар.

karumnieks (40)

censos sameklet seit sievieti, kurai loti patik sekss! gribas kopigi to baudit! mekleju milako! pats esu no tuvas pardaugavas, esu 1.77m , 78kg! ceru uz drizu realu tiksanos!vēlos iepazīties ar gribošu kaislīgu sievieti kam ļoti nerātnam un karstam. Tevi vēlos lai būtu gatava ļauties baudas mirkļiem ar vīrieti kas ir ļoti gribošs. Es dievinu sniegt baudu sievietei, es ar baudu taisu kunilingu, samīļoju tevi maigi un labprāt izbaudītu tavu miklo vāverīti ar savu cieto locekli visās pozās. Es centīšos arī tavas slēptās fantāzijas realizēt. Ja vēlies maigumu, uzraksti turpināsim sarakstē par visu parējo varbut kadai jaukai sievietitei garlaicigi? varbut tagad pie arkadijas parka ir kada loti neratni noskanjota, gribosa sievietite, kura velas satikties tagad?varbut kadai damai varetu intereset? mekleju sievietiti tagad! gribas paspeleties ar lelliti!paspaidit, pamicit, izmantot pec pilnas programas ! milas sievietites! sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribejuUsdos un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tikUsdanam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 . tuva pardaugava.
9 мар.

Asistentei (30)

2500 mēnesī asistentei ikdienas lietās un ne tikai.
9 мар.

Sponsors

Brīvs un mobils vīrietis vēlās iepazīties.
Varu atbalstīt.
Droši raksti
9 мар.

Domino (36)

Meklēju sievieti, kurai patīk perverss un mežonīgs sekss. Sajust spermu visos savos caurumos, mutē, uz sejas, beigtu tev uz sejas un ar locekli vai plaukstu izmasētu savu spermu tev pa seju. Drāzīšu tevi mutē, dirsā, pīzdā, daudz seksa atribūti, tapiņu dupsim, pātadziņa, ja būsi nepaklausīga! Tiekamies uz pastaigu un pārbaudīšu vai tev ir biksītes kājās! Ja būsi tās uzvilkusi, saplēsīšu, vai pavilkšu viņas sānis, un izdrāzīšu tevi tur pat koridorā, kad būsim pie manīm. Varbūt arī tik ilgi negaidīšu, atkarīgs, kur tiksimies! Patīk dominēt, un ņemt sievieti kur un kā vēlos. Izmantošu tavu ķermeni visai savai baudai, tevi uzbudina būt paklausīgai kucei? 😈Patīk arī beigt iekšā pīzdā un masēt tevi ar pirkstiem, lai atkal izdrāztu, kamēr vēl viss mitrs un karsts no manas sēklas! Patīk arī kārtīgi izlaizīt abus caurumus, kaislīgi skūpsti, spēcīgi masēt tev vāverīti ar pirkstiem līdz beidz. Patīk spēcīgi sagrābt aiz matiem, kamēr spiedīšu tavu galvu uz sava locekļa. Patīk arī jaunākas. Vēlies?