Bauda Pleasure (29 лет)

Mīļāko pāris meklē papildus vīrieti baudījuma paplašināšanai. Lēnām un soli pa solim. Tas, ko sākumā piedāvājam ir handjob no meitenes, un ja viņa vēlēsies, tad būs arī minets no viņas abiem vienlaicīgi. Ar laiku varbūt kas vairāk.
Tev jābūt koptam, slaidas vai normālas miesasbūves, nesmēķētājam, vecumā no 18 līdz 50 gadiem.
Tā kā, cik noprotam, te ir diezgan daudz frīki, tad laba partnera atrašanai vispirms Tev jāsatiekas uz sarunu ar pāra vīrieti. Tikšanās laikā ir iespējama sazvanīšanās ar meiteni.
Epasta sarakstes laikā Tev ir jābūt gatavam atsūtīt savus foto. Visi varianti no sērijas "tiekamies un mani redzēsiet", tiks pilnībā ignorēti!
Mēs - V33, S25. Pievienotā bilde ir no interneta, taču meitenes augums ir ļoti līdzīgs šim.
Par priekšrocību tiks uzskatīti šādi elastīgi un tikšanos veicinoši faktori - auto pieejamība, vajadzības gadījumā spēja izbraukt ārpus Rīgas >100km, iespēja nodrošināt tikšanās vietu Rīgā vai tās tuvumā, ka arī iespēja pateikties meitenei ar nelielu bonusiņu.
  • Bauda Pleasure (29 лет) (Фото!) познакомится с женщиной для секса (№8423172)
ID объявления #8423172
Имя Bauda Pleasure
Возраст 29
Город Rīga
Электронная почта bau***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 21 мая
Просмотров 32

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"

Dans (40)

Meklēju BBW tipa sievieti priekš pastāvīgām izkalidēm hotelī ;) un pātīkamu komunikāciju bez kompleksiem.

Igo (40)

Čau! patīk maigoties ar sieviešu krūtīm:) ja tev patīk foršas izjūtas raksti :) vienosimies par visu

Kungss

Pērkamu mauciņu kura gatava tikties dienas laikā

Sexy

Tiek meklēta meitene kura tiekas par € un kuru interesetu perspektives kopīgai neratnibu realizācijai…

Mārtiņš (38)

Tiekamies uz vienu fikso? ;) Tev 50e. Esmu simpātisks, jauks vīrietis. Konfidenciāli.

Crazy party (44)

Want sex - classic and blowjob. 150 euros Klasik un minets

Gatis (35)

Ещё молодую девочку для приятных встреч

Gatis (35)

Vīrietis meklē jaunu sievieti ar kuru satikties šodien dienas laikā un nodoties kaislei.

Haralds (46)

Joprojām Meklēju dupšukā gribošu un dodošu dāmu. Samaksa no manis! Vieta Tava vai viesnīca! Gaidu Tavu ziņu jau tagad ! ❤️❤️ ticu, ka varam sarunāt ko pastāvīgu. €€€€