Sponsors (40 лет)

Materials atbalsts sievetei par patikamu tiksanos vecuma lidz 45, vari but preceta, anonimitati garanteju, es 180cm 85kg bez novizem , mobils, var krieviski, sludinajums aktivs kamer to redzi, ja esi reaala uzraksti, var krieviski
ID объявления #8663396
Имя Sponsors
Возраст 40
Страна Латвия
Электронная почта x5x***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 11 ноя.
Просмотров 14

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"
11 ноя.

Tikai baudai (41)

Privātajā dzīvē aizņemts vīrietis meklē konfidenciālu tikšanos dienas laikā ar koptu, simpātisku svešinieci. Vieta Tava vai neitrāla.
11 ноя.

Prieks (30)

Iepazītos ar sievieti, kura novērtē labu izmēru un ne tikai. . . Patstāvīgam izpriecām :)
11 ноя.

Dan (52)

Vai šeit kāda meitene ir kas vēlas tikties kādam maigām kūnitim? Vai kam vairāk
11 ноя.

Martins (43)

Iepazīšos ar foršu kaislīgu sievieti sexiņam. Es jauks, slaids uzraksti kārdinošā
11 ноя.

Sponsors

Sveikas. Meklēju jaunu sievieti kaislīgi randiņiem un labai laika pavadīšanai. Dāsna atlīdzība. Atbildu vēstulēm ar norādītu vecumu un fotogrāfijām. Wha. App 270 astoņi 09 nulleenulle
11 ноя.

5000eur

Sveiki. Es strādāju finanšu jomā un labi peļņu, taču ar laiku iepazīsies ir švakāk. Es meklēju sievieti ( ap 18 gadi), ar kuru var iet uz dažādiem randiņiem, kopīgi pavadīt laiku. Ir svarīga ari cilvēku komunikācija, labs sex būs, ja varēsim brīvi justies. Interesē tikšanās 1-2 reizes nedēļā. Piedāvāju Tev bonusu līdz 5000 eur mēnesī ( neskaitot randiņu izdevumus). Summa ir pietiekami liela. Ja Tev ir interese, atsūti savu vecumu, dažas fotogrāfijas un nelielu aprakstu par sevi.
11 ноя.

Павел

Познакомлюсь и встречусь с привлекательной девушкой стройного телосложения 20-35 лет. Буду благодарен материально.
11 ноя.

Andris (41)

Kāda pret bonusu sniegtu mineru? Madona un apkārtne. . . .
Karumnieks (35 лет) 9
11 ноя.

Karumnieks (35)

Es vēlētos iepazīties ar sievieti. Kura patiktu seks. Pats esmu no Tukuma 35 gadus vecs 170 cm garš muskuļots vīrietis. Ta dzīvē sanācis kad esmu brīvs bez attiecībā. Ja šeit ir kāda drosmīga sieviete un grib tiekties nelikšu jums to nožēlot.