Massage (42 года)

LV/RU Smuks, simpātisks vīrietis atbrauks uztaisīt visa ķermeņa kaislīgu, atslābinošu masāžu un iespējams labu kunilingu sievietei. Esmu kopts, mierīgs, jauks vīrietis. Ir labas eļļas un man ir siltās rokas. Šīs ir bezmaksas piedāvājums. Būtu labi atrast vienu rētām tikšanās reizēm.
ID объявления #8785050
Имя Massage
Возраст 42
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено Сегодня 9:19
Просмотров 11

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"
9:13

Sponsors

Meklēju minetu par 80 eur, esmu kopts, bez novirzēm. Cienoša attieksme pret tevi, vēlams regulāri, katru nedēļu, var darba laikā.. Mинeтик от тeбя- 80 eur от мeня, я солидный, отношeниe к тeбe с yвaжeниeм. Geji, sludinājuma sadaļa saucas vīrietis meklē sievieti
9:12

Andris

Velos lielaku krusu .jautraku sievieti , lai butu ko samilot un pasukat
9:08

Отошёл: 9:11jarmurka (62)

..iwu wenwinu kotoroi nravica podcinjat, prinuwdat, vulizuvat, ei mewdu nog..
9:06

Office day (42)

Kāju un pēdu masāža un kaislīgs kunilings ar piegādi uz tavu ofisu vai mājām. Kārtīgs, simpātisks, kopts un sportisks vīrietis atbrauks tev sagādāt šādu baudu bez maksas un pilnīgi konfidenciāli. Dienas laikā, no rīta vai vakaros. Forši, ja regulāri. Bez seksa, bez liekām saistībām.
Rihards 4
8:57

Rihards

Bonusiņš sievietei , meitenei kas ļaus ar sevi šādi paspēlēties bez seksa . Modeles nemeklēju .
8:21

Сeргeй (38)

Симпaтичный, стройный, aдeквaтный пaрeнь встрeтиться с дeвyшкой, жeнщиной для сeксa. Бeз долгой пeрeписки. Мeсто eсть.
8:16

Jurchix (46)

Vēlos jauku tikšanos ar simpātisku sievieti
Rihards 4
7:59

Rihards

Bonusiņš sievietei, meitenei kas ļaus ar sevi šādi paspēlēties . Bez seksa . Es kopts precēts . Modeles nemeklēju .
7:56

Отошёл: 7:56@Only*** (38)

Vai ir kāda brīva un griboša sieviete? Varbūt pat kāda kurai patīk fistings?