Mīļāko Jūrmala (35 лет)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju sievieti 18-40 gadi sexam un mīļāko attiecībām . Vieta būs trešdien un ceturtdien pa dienu . Lūgums rakstīt tikai tiem kas var tikties tas dienas . Tg Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī. Vieta un auto ir , atbraukšu pakaļ pa jūrmalu . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .
ID объявления #8543540
Имя Mīļāko Jūrmala
Возраст 35
Город Jūrmala
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено авг. 2025
Просмотров 55

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"

Uldis (42)

Simpātiskai meitenei piedāvāju pa abpusēju orālo 100 eur vai seksu līdz 200 eur
KURZEMĒ PIE DABAS 4

KURZEMĒ PIE DABAS

KURZEMES PUSĒ TAGAD - Tu superīga meiča/ sieviete kura vēlas tagad baudīt ko neķītru , seksīgu un ko tādu bez aizspriedumiem. Gaidu Tavu ziņu. Pie īsas saziņas visu sarunāsim !! Esmu mobils. Un būtu gatvas tagad līdz tevīm izbraukt... Uz tikšanos saldumiņ!!!

Stīpa (30)

Lieliska stipendija neķītrai studentei.

Saldais grēks (46)

Labprāt iepazīšos ar simpātisku sievieti, var precētu vai aizņemtu, kas vēlas regulāri sagrēkot ar precētu , loti kaisligu vīrieti.

EUR (40)

Atlīdzība par spriedzes noņemšanu.

trampling video (45)

Slaids vīrietis meklē maza auguma meiteni priekš video fetish , trampling , balbusting, faceslaping, vari but aizņemta , seks minets nav vaidzigs un var pat neizģerbties , ja tevi kas ieintreseja dod zinju
Jebkur Latvijā (42 года) 8

Jebkur Latvijā (42)

Jebkur Latvijā.
Varbūt kāda izvirtīga studentīte vēlās vasaras brīvlaikā sagrēkot un piepelnīties? Iespējams arībilgtermiņā. Raksti un tiekamies! Sludinājums aktuāls kamēr ir redzams šeit.

Masaza (37)

Intrese masaza, ka ari prostatas masaza, vai kada piedava?
Atlidzinasu

waxkuni (45)

Slaids vīrietis novaksēs meitenei un ja gribēsi palaizīšu pirms un pēc